Vychováni vlky je zajímavý seriál z produkce HBO. Proč byste mu měli dát šanci?

vychováni vlky hbo max seriál

HBO je platformou, která se neustále vyvíjí a nový přírůstek Vychováni vlky je důkazem, že Ridley Scott, kterému je už 82 let stále umí. Po několika ne příliš vydařených výtvorech totiž přichází s něčím, co je naprosto jedinečné. K němu se připojují takové osobnosti jako je Luke Scott, Sergio Mimica-Gezzan (Útěk z vězení) či Aaron Guzikowski (Zmizení, Motýlek). Tento sci-fi thriller je totiž výjimečný hned v několika ohledech.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Vychováni vlky je novým dílem HBO

Zatím je k dispozici sedm epizod první série, která baví diváky po celém světě. V čem je tedy seriál tak unikátní? Děj se odehrává na tajemné panenské planetě, která se nachází v rané fázi kolonizace. Země je kvůli válce mezi ateisty a Mithraici naprosto zničená a nelze na ní žít. Ateisté proto vyšlou na planetu, která je Zemi velice podobná dva androidy – Otce a Matku, aby zde vybudovali zcela novou kolonii.

VYCHOVÁNI VLKY / RAISED BY WOLVES trailer 2 (2020) | PLANET DARK

VYCHOVÁNI VLKY / RAISED BY WOLVES trailer 2 (2020) | PLANET DARK

Dva androidi jsou pověřeni úkolem vychovávat na této planetě lidské děti, což však není tak jednoduché. Soudružnost těchto lidí totiž začínají narušovat jejich náboženské rozdíly i další problémy. Děti začínají umírat a k planetě se blíží plavidlo Mithraiců. Celý seriál se však točí nejen okolo této problematiky, ale dotýká se také víry. Hlavním sporem jsou zde však androidi verus lidé.

Nechceme vám rozhodně nic spoilerovat, ale stojí za zmínku i parádní audiovizuální stránka, která by se vyrovnala AAA filmům jako je třeba Interstellar, Marťan či Moon. Mimochodem režisér Ridley Scott (režíroval první dvě epizody) má na svědomí právě film Marťan, takže to není na poli sci-fi žádný nováček. Hlavních rolí se zhostí populární herci jako Amanda Collinová, Abubakar Salim, Niamh Algar, Jordan Loughran, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard či Ivy Wongová. Pokud milujete záležitosti zaměřené na budoucnost, androidy, vesmír nebo smysl života, bude pro vás seriál Vychováni vlky tím pravým ořechovým. Na ČSFD má prozatím hodnocení 74 %.

HBO GO - Android TV
HBO GO - Android TV

Co říkáte na tento seriál?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)