Vodafone spustil vánoční akci, zákazníkům nabízí neomezená data

neomezená data vodafone vánoce

Vodafone svým zákazníkům každoročně nabízí speciální vánoční akce v podobě zlevněných tarifů a speciálních balíčků na neomezená data. V loňském roce naděloval speciální passy, které ve vybraných aplikacích umožňovaly neomezené čerpání dat. Letos svým zákazníkům přináší dárek v podobě 100 dvouhodinových balíčků.

Vodafone a vánoční neomezená data

Jakmile si uživatel v aplikaci Můj Vodafone balíček aktivuje, může v rámci všech aplikací dvě hodiny využívat neomezená data, aniž by čerpal svůj FUP limit. Balíček je možné aktivovat kdykoli během dne, a to i několikrát za sebou. Jediným limitem tak zůstává celkový počet sta hodin. Respektive 50 hodin v období od 15. listopadu do 14. prosince a dalších padesát od 15. prosince do 14. ledna. Dle oficiální tiskové zprávy by operátor neměl omezovat rychlost připojení.

Dárek je určený jak pro tarifní zákazníky, tak pro majitele předplacených karet s balíčky Data a SMS a balíčky Komplet. Omezení naopak platí pro Pevný internet, Připojení bez kabelu, Připojení na skok a tarify jenž neomezená data již obsahují.

Zaujala vás letošní nadílka, nebo byste raději loňské passy?

Zdroj: Tisková zpráva, Vodafone

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)