TOPlist

Vodafone přispěchal s novou nabídkou na televizi. Pokud máte tarif, zřídíte si ji za 150 korun

Vodafone TV
  • Vodafone TV dostanete k tarifu levněji
  • Nedávno prošla velkou obměnou a nabízí slušný základ
  • V případě splnění podmínek ji můžete mít za 150 korun

Pokud máte tarif od Vodafone a zároveň ještě nemáte Vodafone TV, možná vás zaujme nová nabídka od tohoto českého operátora, díky které ji můžete mít o 50 % levněji. Službu můžete samozřejmě využívat jak na tabletu, tak i na mobilu či notebooku.

Vodafone TV můžete zřídit už za 150 korun měsíčně

Už nějaký čas jsme zvyklí na to, že Vodafone TV získají za výhodnou cenu zákazníci, kteří mají od Vodafonu zároveň pevné internetové připojení. Televize od Vodafonu ovšem v dubnu prošla výraznou obměnou, o které jsme vás nedávno informovali a nyní přidává další výhodnou nabídku, u které je možné ušetřit v případě, že máte mobilní tarif a zároveň si pořídíte Vodafone TV. Samostatně vychází na 320 korun měsíčně, při kombinaci služeb je za 150 korun měsíčně.

Vemte televizi na vzduch

Vemte televizi na vzduch

Vodafone TV (CZ)
Vodafone TV (CZ)

Nabídka Vodafone TV nabízí více než 100 programů včetně přímých přenosů a tisíce filmů z videotéky. Kromě toho získají noví uživatelé přístup k prémiovým kanálům v balíčcích Cinema a Sport po dobu třech měsíců. Namátkou můžeme zmínit přístup NHL, nejrůznější fotbalové ligové soutěže nebo F1. Na rozdíl od běžné nabídky si nemusíte pořizovat set-top box a zároveň můžete oblíbené pořady sledovat až na šesti zařízeních zároveň. Nedávno mimochodem uvedl Vodafone novou aplikaci pro televizory Samsung s operačním systémem Tizen (od roku 2018). Podrobnosti nabídky si můžete přečíst na oficiálním webu operátora.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zamlouvá tato nabídka?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)