Vodafone TV má super zprávu pro fanoušky fotbalu či MMA

Vodafone TV Premier Sport kanály fotbal basketbal MMA NFL

IPTV služba Vodafone TV bude od dubna dělat větší radost divákům, kteří rádi sledují sportovní přenosy a záznamy. Změnu přivítají zejména fanoušci fotbalu, MMA, basketbalu či amerického fotbalu. Ke zhruba 150 kanálům televize od Vodafonu totiž přibudou programy Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Ty si navíc mohou v dubnu i květnu užít všichni zákazníci Vodafone TV bez ohledu na tarifní balíček.

Vodafone TV (CZ)
Vodafone TV (CZ)

“Toto doplnění pro Vodafone TV v praxi znamená, že už pokryje kompletní fotbalovou Ligu mistrů a výrazně rozšiřuje nabídku přenosů z Evropy, ať už je to německá Bundesliga, italská Serie A, španělská LaLiga, skotská Premiership nebo Saúdská liga s Cristianem Ronaldem,” vyjmenovává společnost nové možnosti konkrétně pro fanoušky kopané. Nejde ovšem jen o fotbal, ale třeba i o to nejlepší ze světa smíšených bojových umění MMA, tedy ligu UFC. Přibudou i přenosy z basketbalové Euroligy nebo nejslavnější liga amerického fotbalu NFL.

Diváci Vodafone TV dostanou díky novým kanálům k dispozici stovky hodin sportovní prémiové zábavy měsíčně navíc. A aktuálně si kvůli tomu nemusí nic dokupovat. „Pro všechny naše zákazníky, a to i ty s tarifem Klasik, otevřeme nové prémiové stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2 na celý duben i květen. Špičkovou sportovní podívanou si tak mohou užít úplně všichni,“ říká Milan Raška, ředitel oddělení rozvoje televizní a internetové služby Vodafonu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Který sport v TV nejvíce sledujete?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)