Vodafone si pro Čechy připravil extra levný tarif s neomezeným voláním

vodafone nový tarif
  • Vodafone se vytáhl s novým tarifem
  • Láká především na nízkou cenu
  • V ceně je 1,5 GB dat a neomezené volání i SMS

Operátor Vodafone si pro své zákazníky přichystal nový tarif, který láká především na nízkou cenu a neomezené volání. Potěší všechny méně náročné uživatele, kteří si vystačí s menší porcí dat a nechtějí za tarif platit vyšší stovky korun měsíčně.

Nový tarif nazvaný Neomezeně do všech sítí a 1,5 GB dat nabízí (jak už označení napovídá) neomezené volání a SMS v ČR, pochopitelně do všech sítí. Porce 1,5 GB dat je pak dostatečná pro méně náročné zákazníky, kteří na datech netráví několik hodin denně, naopak konzumenti obsahu jsou schopni tento objem vyčerpat za několik hodin. V ceně je také roaming v EU, takže volání a SMS lze v rámci EU využívat neomezeně.

Tarif Neomezeně do všech sítí a 1,5 GB dat lze objednat skrz oficiální e-shop, je k dispozici všem zákazníkům a to včetně předplacenkářů. Je samozřejmě zcela bez závazků, takže pokud byste jej chtěli zrušit, nebo přejít k jinému operátorovi, můžete tak učinit okamžitě. Operátor si jej cení na 327 korun měsíčně, nabídka platí do 31.7.2023

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký mobilní tarif máte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)