Vodafone „vytunil“ svůj nejlevnější tarif se 3 GB dat

Vodafone tarif 3 GB upravený zlevněný

Český operátor Vodafone zajímavým způsobem upravil svou dřívější limitovanou nabídku levného tarifu se 3 GB dat. Nová verze nyní vyjde na méně než tři stovky a bude vyhovovat trochu jiné cílové skupině. Tarif nadále obsahuje objemový datový limit (FUP) 3 gigabajty na měsíc a 130 volných minut na volání do všech sítí, ale po úpravě z něj zmizely volné SMSky. Ty jsou nadále zpoplatněny částkou 1,51 Kč. S ohledem na tuto změnu se snížila cena tarifu z 336 Kč na 288 Kč.

Nabídka se kvůli této změně stala více zajímavou hlavně pro zákazníky, kteří velmi málo posílají klasické textové zprávy a využijí například chatování skrze online aplikace. Případně mají možnost aktivovat si u Vodafone zprávy RCS, které jsou budoucností bezplatného dopisování před mobilní sítě.

Vodafone tarif 3 GB upravený 288 Kč

Další podmínky tarifu zůstávají stejné. Mohou jej tedy využít noví nefiremní i firemní zákazníci, kteří si u Vodafonu pořídí nové telefonní číslo nebo si přenesou telefonní číslo od jiného operátora. Nabídka je určena také pro stávající zákazníky při změně platební metody z dobíjecí karty na Vyúčtování. V tuto chvíli nemá časový limit.

Co by vám chybělo u takového tarifu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)