TOPlist

Vodafone znovu vytáhl zpod pultu „tajný“ tarif za 297 Kč

Vodafone tarif 1,5 GB 297 Kč

Český operátor Vodafone po několika měsících vrací dočasně do nabídky svůj „podpultový“ tarif za 297 Kč. Balíček s neomezenými minutami a SMSkami do všech sítí a 1,5 GB dat, ke kterému se nedá bez přímého odkazu na webu operátora proklikat, má přitom stejné parametry jako posledně.

Vodafone tarif Neomezené volání a sms do všech sítí a 1,5 GB za 297 Kč banner

Tento napůl tajný tarif je určen pro nové nefiremní i firemní zákazníky, kteří si u Vodafone pořídí nové telefonní číslo nebo si k němu přenesou telefonní číslo od jiného operátora. Nabídka je určena také pro stávající zákazníky, kteří budou měnit svou platební metodu z dobíjecí karty na vyúčtování.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Volání do zahraničí nebo na speciální čísla v ceně není, nicméně evropské roamingové podmínky pro datování a využití mobilních služeb jako doma zde platí. Detailní podmínky jsou prý platné do konce října, takže můžeme předpokládat, že do stejného data bude tarif s přesným názvem „Neomezené volání a sms do všech sítí a 1,5 GB za 297 Kč“ oficiálně k dispozici.

Co by vám u takového tarifu chybělo?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)