Vodafone má třetí studentský tarif. Konkurence musí závidět

Vodafone studentský tarif jetovtobe 3 gb novinka

Český Vodafone před několika málo dny přidal do své nabídky nový studentský tarif #jetovtobě. K téměř komplet neomezené variantě za 599 Kč a nabídce s 15 GB dat za 499 Kč se přidal tarif s třemi gigabajty volných dat, neomezenými SMS komukoli a 250 volnými minutami pro volání v rámci ČR či EU, který vyjde na 299 Kč měsíčně. Ve stejné hodnotě má konkurenční nabídku například i O2, nicméně méně výhodnou (120 volných minut, volné SMS jen do vlastní sítě).

Vodafone nový studentský tarif jetovtobe 3 gb

Nově přidaný tarif #jetovtobě se 3 GB dat mohou, stejně jako ostatní dvě zmíněné varianty, získat studenti ve věku od šesti do šestadvaceti let. Při objednání je potřeba se prokázat platnou kartou ISIC. Tarif se automaticky obnovuje po jednom roce, pokud jsou splněny všechny zmíněné podmínky.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Co se týká skutečného objemu dat a rychlosti připojení, tak operátor ujišťuje, že množství omezené není a rychlost je 10 Mb/s. Data je možné čerpat také v rámci roamingu.

Co by vám u tohoto tarifu chybělo?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)