TOPlist

Jak vypadá vnitřek jednoho z nejvýkonnějších telefonů současnosti?

Vnitřnosti Nuvia Red Magic 6 Pro

Na začátku března byl oficiálně oznámen jeden z nejzajímavějších telefonů prvního čtvrtletí. Mluvím teď o Red Magic 6 Pro od čínské značky Nubia. Telefon je vlajková loď společnosti, která míří do té nejvyšší řady telefonů. Právě proto telefon pohání Snapdragon 888, který doplňuje až 18 GB RAM. Uživatelský zážitek zprostředkuje až 6.8 palcový FHD+ AMOLED displej o frekvenci 165 Hz. Tohle všechno zní opravdu impozantně, ale co uvidíme se podíváme na samotné vnitřnosti Nuvia Red Magic 6 Pro.

Na následujícím videu konstruktér sestaví celý telefon. Komentář je bohužel čínsky, ale vnitřnosti Nuvia Red Magic 6 Pro jsou detailně poodhaleny. Celý telefon do sebe zapadá jako perfektní skládačka. Celé video je navíc proloženo všemožnými reklamními ukázkami telefonu a jeho funkcí.

Extrémně výkonný telefon má jednu obrovskou chybu. Za nedlouho se Nubia Red Magic 6 a 6 Pro začne prodávat v Číně, avšak telefonu se pravděpodobně v dohledné době nedočkáme na českém trhu. To mi přijde jako obrovská škoda, která zamrzí nejednoho nadšence.

Nubia Red Magic 6 Pro Assembling by Ni Fei

Nubia Red Magic 6 Pro Assembling by Ni Fei

Kdy jste se k vnitřnostem svého telefonu dostali vy?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)