TOPlist

Mobilní fotografie na nové úrovni. Jaké je maximálně vybavené vivo X100 Pro?

vivo X100 Pro mobilní telefon

Komerční článek

Nové Vivo X100 Pro přichází s průlomovým fotoaparátem, který otevírá novou kapitolu mobilní fotografie. Kromě špičkového výkonu a inovativních technologií se tento model pyšní i elegantním designem. Co všechno nabízí?

Budoucnost fotografie

Při designu modelu X100 Pro byl na kvalitu fotografování kladen skutečně maximální důraz. Na vývoji se opět podíleli experti z proslulé optické společnosti ZEISS a i jejich know-how se promítá v posunu některých fotografických technologií. Jste vášnivý fotograf, který touží po dokonalých snímcích? Pak je X100 Pro stvořený pro vás. Jeho 1palcový snímač, teleobjektiv ZEISS APO s technologií plovoucí čočky a superširokoúhlý objektiv vám zaručí perfektní výsledky. Spolehnout se na něj můžete za zhoršených světelných podmínek, při pořizování portrétů nebo při focení z velké blízkosti nebo vzdálenosti.

Teleobjektiv ZEISS APO používá inovativní technologii plovoucích čoček, co si pod tím ale v praxi představit? Nová technologie vyvinutá ve spolupráci s ZEISS umožňuje plynulé úpravy vzdálenosti jednotlivých čoček v systému podobnému periskopu. Vivo X100 Pro se tak dokáže velmi inteligentně přizpůsobovat podmínkám, do nejmenších detailů ladit kvalitu fotografií z teleobjektivu a otevírá i možnosti většího zoomu.

Fotografie z mobilního telefonu trpí neduhy, které dokáže telefon eliminovat řadou funkcí a technologií. Mezi ty nejčastější patří šum a artefakty. Těm dokáže zabránit další paleta prvků, které smartphone nabízí. Nežádoucí odlesky odfiltruje povrchová úprava ZEISS T* Coating, šum zase vysoce kvalitní stabilizace obrazu.

Paleta pro každého fotografického umělce

Hardware už ale dávno není všechno. Nové vivo X100 Pro sází na perfektní souhru na míru vyvinutého čipu V3 a chytrých algoritmů, která vám pomůže zachytit každý moment v dokonalé kvalitě. Díky podpoře portrétního videa ve 4K rozlišení dokonce i s filmovým nádechem.

To je ale jen jeden z mnoha zajímavých režimů, které telefon nabízí. Režim Telephoto Sunshot automaticky rozpozná situaci zapadajícího nebo vycházejícího slunce a umožní vám jednoduše zachytit romantické teplé barvy červeného kotouče. Fotografické režimy dále umožňují pořizovat efektní makro snímky, úžasně zaznamenávat noční panoramata nebo přibližovat objekty, které se jen okem jeví prakticky neviditelné.

Speciální péči pak dostaly portréty. Milovníci portrétní fotografie si zamilují širokou nabídku ohniskových vzdáleností, která jim umožní zachytit každý moment v dokonalé kvalitě. Od kreativních 24 mm až po detailní 100 mm. Nabídka bokeh rozostření pak dodá každému snímku profesionální a kreativní dojem. To vše otevírá svět špičkové fotografie i laikům.

Vivo X100 Pro je vedle toho komplexním balíček špičkových technologií, vysokého výkonu, výdrže, odolnosti a luxusního designu, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)