TOPlist

Vivo X Fold3 prý dostane unikátní funkci! Brali bychom ji okamžitě..

Vivo X Fold3
  • Vivo X Fold3 doplní současnou nabídku skládacích mobilních telefonů
  • Na internetu se objevily první snímky chystaného stroje, odhalily zajímavou vlastnost
  • Nové skládací vivo bude možné bezdrátově propojit s MacBooky od společnosti Apple

V letošním roce se můžeme těšit na řadu špičkových skládacích telefonů. Nejenom že budou lepší a lepší, postupně se dá očekávat pokles cen, ačkoliv zatím bude spíše pozvolný a výrazný cenový sešup v roce 2024 neočekávám. Nejlepší skládačkou současnosti? Za mě OnePlus Open.

Brzy ale bude mít o jednoho soupeře více, na trh zanedlouho zamíří vivo X Fold3. První snímky nejenom odhalily atraktivní design, ale jedno poměrně výrazné překvapení, které si vývojáři této společnosti připravili. Na novou úroveň posunou spolupráci s notebooky Apple!

Vivo 2

Pokud se úniky potvrdí a vivo nabídne možnost vzdáleně se připojit k počítačům Apple a ovládat je, může to být pro některé zákazníky hodně zajímavá funkce. Speciálně pro ty, kteří používají MacBooky, ale telefony Apple jim z nějakého důvodu nesedí, například kvůli použití operačního systému iOS.

Vivo X Fold3 může být pro potenciální zákazníky o to zajímavější, že Apple svou první skládačku pravděpodobně hned tak nepředstaví, hovoří se o problémech s trvanlivostí displeje. A jak známo, Apple novou technologii nasadí až v okamžiku, kdy bude fungovat na sto procent.

Zpátky k modelu vivo X Fold3 – velmi výrazné je zamykací respektive zapínací tlačítko, které by mělo obsahovat čtečku otisků prstů. Podobně výrazné je tlačítko pro ovládání hlasitosti. Můžeme předpokládat, že vivo vsadí na špičkový a výkonný procesor, uvidíme jestli tentokráte dostane přednost Qualcomm nebo výrobce opět sáhne po procesoru od společnosti Mediatek. Coby velký fanoušek počítačů Apple se ale na propojení s mobilním telefonem hodně těším a jsem zvědav, jestli bude v tomto směru vivo následovat některý z konkurentů.

Jak se vám líbí nové skládací vivo X Fold3?

Zdroj: gsmarena

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)