S novým vivo V23 5G vybaveným unikátním povrchem měnícím barvy zazáříš ještě víc!

vivo V23 5G-colorchanging

Komerční článek

Značka vivo přináší na český trh stylovou novinku z řady V. Model vivo V23 5G vyniká výjimečným předním fotoaparátem a vnějším povrchem, který dokáže měnit barvy. Zazářit mezi ostatními nikdy nebylo jednodušší!

Revoluce v kvalitě selfie fotografií

Řada V značky vivo se vyznačuje důrazem na kvalitu předního fotoaparátu. Model V23 5G disponuje 50Mpx přední kamerou se systémem Dual Tone Spotlight, který se přizpůsobí i těm nejtěžším světelným podmínkám! Režim AI Extreme Night navíc zajistí dokonalé výsledky i při focení ve tmě. K dispozici je také 8Mpx super širokoúhlý objektiv, díky kterému se do záběru všichni bez problému vměstnají. Selfies na sociálních sítích budou od teď povýšeny na úplně novou úroveň!

Kromě unikátního předního fotoaparátu je model V23 5G vybaven i modulem trojitého zadního fotoaparátu. Ten se skládá z 64Mpx hlavního fotoaparátu, 8Mpx super širokoúhlého fotoaparátu a 2Mpx makro kamery. Fotografie pak mohou být upraveny podle jednotlivých funkcí. Kreativitě se meze nekladou! Ať už jde o funkci Party Portrait, která se bude hodit především během večírků, nebo o funkci Multi Style Portrait, která nabízí nové zábavné způsoby, jak zachytit výjimečné okamžiky. vivo V23 5G zmena barev

Designový kousek s povrchem měnícím barvy

Stejně jako jiné modely z řady V, i V23 5G upoutá každého svým designem. Zadní stranu smartphonu tvoří skleněný povrch, který dokáže měnit barvy v reakci na UV nebo sluneční světlo. Stačí pár vteřin na sluníčku nebo pod UV baterkou a mobil dostane jedinečný vzhled, který žádný jiný smartphone na trhu nenabízí. Přechody z teplých uklidňujících odstínů do chladných, ostrých tónů zajišťuje povrchová úprava Fluorite Anti-Glare, která je zároveň odolná vůči otiskům prstů. Elegantní styl ultratenkého těla doplňuje celokovový rámeček, který je tvarován tak, aby smartphone dokonale padl do ruky.

Model V23 5G je aktuálně dostupný za cenu 11 999 Kč. Při online objednávce u obchodních partnerů značky vivo v období od 25. března do 18. dubna můžete obdržet jako dárek bezdrátová sluchátka vivo TWS 2e Moonlight White.

Vivo V23 5G s unikátním povrchem měnící barvy (official s titulky)

Vivo V23 5G s unikátním povrchem měnící barvy (official s titulky)

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)