Nádherné vivo V23 5G s 50Mpx selfie foťákem míří do Česka. Co vy na něj?

vivo v23 5g česko

Telefony vivo sice často nenabízí ten nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Snadno je ale rozpoznáte i ze vzdálenosti několika metrů a zahanbit se nenechají ani fotoaparáty, což je případ nového modelu vivo V23 5G, které dorazilo do České republiky.

vivo V23 5G dorazilo do Česka

Na telefonu vás nejvíce osloví design, což je jedna z hlavních předností vivo V23 5G. Jestliže vás nebaví záplava kulatých černých placek, tento model vás jistě uchvátí. Vypadá totiž přímo skvěle. Je vyrobený ze speciálního skla Fluoritte AG Glass, které mění barvu poté, co jej necháte na slunci, ale hází i jiné odlesky a to podle toho, kde se zrovna nacházíte. Rám je pak tvořený z hliníku, takže jde po stránce designu a zpracování o velice solidní zařízení.

Přední stranu pokrývá 6,44palcový AMOLED displej s 90Hz obnovovací frekvencí a podporou HDR10+. Ve výřezu pak naleznete hned dva selfie fotoaparáty, přičemž ten hlavní disponuje rozlišením hned 50 Mpx a nechybí mu automatické ostření. Dále je zde 8Mpx ultraširoký foťák, takže milovníci selfies si rozhodně přijdou na své. Na zadní straně se v modulu skrývají tři snímače v čele s 64Mpx hlavním fotoaparátem. Doplňuje jej 8Mpx ultraširoký snímač a 2Mpx makro kamerka. Pod kapotou pak tiká čipset MediaTek Dimensity 920 v kombinaci s 12 GB RAM a 256GB úložištěm.

vivo V23 5G full review

vivo V23 5G full review

Systémem je pak Android 12 s nadstavbou Funtouch OS 12 a výdrž dostala na starost 4200mAh baterie s podporou 44W nabíjení, což v praxi znamená, že telefon dobijete z 0 na 100 % za něco málo přes hodinku. Cena telefonu je stanovena na 11 990 Kč, přičemž pokud si telefon objednáte do 18. dubna, dostanete zdarma sluchátka Vivo TWS 2e.

Jak se vám nové vivo V23 5G líbí?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)