Xiaomi spustilo k desetiletému výročí virtuální deskovku. Jde v ní i o slevy

virtualni-deskovka-xiaomi-10-let

Populární čínská společnost Xiaomi v těchto dnech oslavuje deset let své existence a k této příležitosti už došlo k několika zajímavým věcem. Jako první jsme se dočkali dvou nových mobilů Redmi K30 Ultra a Xiaomi Mi 10 Ultra. Druhý jmenovaný je v tento moment v několika ohledech nejlepším chytrým telefonem na světě. O pár hodin později firma překvapila veřejnost tím, že uvedla první masově vyráběný OLED televizor s průhlednou obrazovkou. Ne všechno se ovšem točí kolem extrémně výkonných a drahých zařízení. Společnost je známá i svým smyslem pro hravost a zábavu, což dokázala i tentokrát. Na webu Xiaomi se objevila tematická virtuální deskovka připomínající milníky z desetileté historie firmy.

V mobilní verzi tohoto webu je k dispozici nejprve menu, ve kterém si uživatel/hráč vybere avatara a jméno. Následně může na souboj vyzvat přítele, nebo případně náhodného soupeře. Hra je velmi jednoduchá a založená převážně na náhodě. Střídavým vrháním hrací kostky se protihráči předhánějí na hracím obvodu a snaží se dostat do cíle. Počet políček není velký, ale některá velmi vtipně připomínají produkty a události spojené s firmou Xiaomi. Například koloběžka posune hráče o dvě políčka dál, zatímco elektrický vysavač nabere a vezme hráče zpět na startovací pozici. Virtuální deskovka připomíná i vydání prvního Xiaomi Mi 1 nebo zařazení společnosti do žebříčku Fortune 500. Po ukončení hry dostávají oba hráči slevové poukazy do e-shopu AliExpress.

Jaké bylo vaše první seznámení s firmou Xiaomi?

Zdroj: Xiaomi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)