Virtua Tennis je opět na Google Play. Nově je zdarma

Virtua Tennis

Virtua Tennis Challenge je dalším přírůstkem do Sega Forever. Jedná se o povedený tenis, který přichází před finále největší tenisové událostí roku – Wimledonem. Pojďme si hru v krátkosti představit.

Ve Virtua Tennis se podíváme i do Prahy

Sega Forever byla spuštěna před několika týdny, nabízí starší hry společnosti SEGA, a to zdarma. Slibovala se každých pár týdnů jedna nová hra. První hra, která byla přidána, je právě Virtua Tennis Challenge. Už podle názvu jde poznat, o co se jedná.

SEGA Forever – Virtua Tennis Challenge

SEGA Forever - Virtua Tennis Challenge

Tuto hru už jste mohli vidět předtím na Google Play, akorát byla placená. Nyní byla hra upravena a vydána znovu zdarma. Nechybí v ní ani reklamy, podobně jako u jiných her ze Sega Forever. Těch se dá naštěstí zbavit za jednorázový poplatek 47 korun.

Ve hře pak najdeme velmi dobré ovládání, kampaň, několik lokací, včetně Prahy. Nechybí třeba ani multiplayer, kariéra nebo tréninkový mód. Jedná se zkrátka o téměř kompletní zážitek, jako u prvních dílů na velké konzole.

Virtua Tennis Challenge
Virtua Tennis Challenge

Hráli jste někdy Virtua Tennis? Vyzkoušíte tuhle mobilní verzi?

Zdroj: droidgamers.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

No Image-01

Emulátory na androide

Aplikace Milan Menšík Milan Menšík
8 min. uložit na později

Komentáře (0)