Jak dobře fotí a natáčí Pixel 5? Super výsledky naznačuje první video

Google Pixel 5 videorecenze YouTube

Youtuber jménem “totallydubbedHD” má na svědomí jedno z prvních videí, které reálně odhaluje nový telefon Google Pixel 5. V jeho osmiminutové rychlé recenzi je možné vidět nejen samotný telefon v ruce a také z několika úhlů. Nový mobil od Googlu podrobil i benchmarkovým testům a ukázal, jak dobře fotí a natáčí videa. Což je oblast, ve které Pixely vždycky vynikaly. Videorecenze telefonu Google Pixel 5 mimo jiné odhaluje, že má přístroj novou verzi aplikace Fotoaparát. A v ní se objevil “audio zoom”, tedy funkce zodpovědná za snímání zvuku z konkrétní oblasti při přiblížení videa.

Google Pixel 5 first look: Camera tests & 5G benchmarks | TotallydubbedHD

Google Pixel 5 first look: Camera tests & 5G benchmarks | TotallydubbedHD

Verze, o které je řeč, má číslo v7.6, což je o stupeň dál než mají ostatní mobily. Autor během videorecenze nového stroje Google Pixel 5 ukázal také rozdíly mezi snímky pořízenými v této novince a telefonem Samsung Galaxy S10+. Dle očekávání má Pixel věrnější barvy a celkově realističtější výstupy. Však se na celé video podívejte a posuďte sami, co novinka od Googlu svede.

Co zatím říkáte na nový Pixel 5?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)