Oficiální video: Takto se skládá nový flexibilní Vivo X Fold

Vivo X fold video rozevírání fotoaparáty

Ačkoli k oficiálnímu představení by mělo dojít až 11. dubna, čínská společnost Vivo na veřejnost vypustila záběry zachycující několik připravovaných zařízení. V prvé řadě jde o ohebný telefon Vivo X Fold, který má být svou konstrukcí podobný konkurentovi Galaxy Z Fold (třeba si ho zase někdo splete). Mobil bych ve videu přímo “zachycen” (jde o animaci) i při té nejzajímavější činnosti, tedy rozevírání displeje.

Kromě flexibilní obrazovky je pozornost věnována také zadnímu modulu se čtyřmi fotoaparáty nebo kožené úpravě vnějšího krytu. Součástí videa je také připomenutí data oficiální prezentace.

V druhém zveřejněním videu je v celé krátce vidět historicky první table této značky, jednoduše nazvaný Vivo Pad. Z krátké ukázky jde vyčíst přítomnost dvojitého zadního fotoaparátu, čtyř reproduktorů a nového softwarového prostředí OriginOS. Obě tato zařízení by měla být představena na jedné akci. A to ještě společně s “klasickým” vlajkovým mobilem Vivo X Note.

Co říkáte na vizáž dvou odhalených Vivo produktů?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)