Google testuje v kanálu Objevit krátká videa. Co by v nich mělo být?

videa Google Objevit

V kanálu Objevit ve vyhledávací aplikaci od Googlu se pravděpodobně objeví nová sekce. Bude obsahovat krátká vertikální videa. Tedy obsah, který nabízí populární Tik-Tok a který se snaží zavést spousta dalších služeb. Novinka byla zatím objevena v Indii a v nově vytvořeném prostoru v horní části aplikace zobrazuje videa od Trell a Tangi. První jmenovaná je indická konkurence Tik-Toku, za druhou stojí přímo Google a nedávno jsme o jejím spuštění psali. Sekce pro videa v Google kanálu Objevit by ale měla časem nabídnout prostor více službám. Včetně YouTube a jeho Shorts.

Videa jsou zobrazena v takzvaném carouselovém stylu, tedy s rolováním vpravo a vlevo. U každého panelu je vlevo nahoře vidět logo služby, odkud video pochází. Dole je pak jeho název. Při kliknutí na panel se spustí přehrávání a přítomna jsou klasická tlačítka pro ovládání, ukazatel času a také možnost sdílení. V některých případech bude možné se prokliknout i k podobnému obsahu, pokud vás vybrané video zaujme. Videa v kanálu Objevit zatím Google oficiálně oznámil, ale asi je to otázka dní či týdnů.

Google
Google

Používáte kanál Objevit? Co na novou sekci říkáte?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)