TOPlist

Co vznikne spojením Vertu a Bentley? Telefon za půl milionu

Vertu Aster for Bentley 4

Společnost Vertu stojící za luxusními a velmi drahými telefony není pro české uživatele žádnou neznámou. Nejenže lze telefony Vertu zakoupit na českém trhu, ale zároveň jsme vám přinesli recenzi jednoho z oblíbených modelů – Vertu Aster. Tento výrobce nyní na trh neuvádí zbrusu nový telefon, ale limitovanou edici výrobce luxusní aut, značku Bentley. Říkáte si, co vznikne spojením luxusní značky telefonu, luxusním výrobcem aut a limitovanou edicí? Telefon Vertu Signature for Bentley, který pořídíte za cenu 22 800 dolarů, tedy přibližně 555 tisíc korun. Lákavá nabídka, že?

Vertu Signature for Bentley

Luxusní cenovku si telefon rozhodně nezaslouží hardwarovými specifikacemi, které ani nepatří k tomu nejlepšímu, co je na trhu. Ve výbavě telefonu Vertu totiž vystupuje čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801, 2GB RAM paměť, 64GB vnitřní úložiště a Full HD displej s úhlopříčkou 4,7″. Drahou cenovku činí především ruční výroba a použité materiály, mezi kterými nechybí safír, jehněčí kůže či třeba titan. Telefony Vertu navíc nabízí nadstandardní služby v podobě asistenta na telefonu, který za vás vyřeší běžné trable a starosti (zabookování hotelu, restaurace, zakoupení lístků na fotbalové utkání apod.).

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)