Top funkce nástroje Váš Telefon funguje u dalších mobilů

Váš Telefon Samsung Galaxy A52 spouštění aplikací Windows

Windows program Váš Telefon, který je zodpovědný za efektivní propojení mobilu a počítače za účelem přenosu souborů nebo řešení multitaskingových procesů, postupně otevírá jednu ze svých nejlepších funkcí dalším telefonům. Řeč je o spouštění aplikací v počítači, což doposud oficiálně uměly v podstatě jen vlajkové Samsung mobily. Jak se nyní podařilo zjistit, telefonů této značky, které mají stejnou schopnost, ve skutečnosti není jen malá hrstka.

Twitter účet @ALumia_Italia přišel s informací, že se spouštění Android aplikací ve Windows funguje nejen u prémiových Samsung přístrojů, ale i mnohých levnějších z řad M nebo A. V komentářích začali toto zjištění potvrzovat další majitelé těchto telefonů. Nakonec se ukázalo, že podpora pro tuto funkci je u Samsung mobilů širší než udává samotný Microsoft.

Link to Windows
Link to Windows

Již delší dobu jsou z důvodu partnerství s Microsoftem tato a další nejvýznamnější funkce v programu Váš Telefon (protějškem na straně mobilu je výše odkazovaný Link to Windows) privilegiem právě přístrojů korejské značky. Nicméně na oficiálním seznamu evidentně chybí několik položek. Jedním z příkladů může být například model Galaxy A52. Jestli máte Samsung telefon a tato funkce by vás zajímala, určitě se mrkněte, jestli vám už náhodou nefunguje.

U jakých aplikací by vám vyhovovalo spouštění na počítači?

Zdroj: acommunity

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)