Váha modelů Find X2 je vyšší, než uvádějí oficiální stránky. Oppo zákazníkům nabízí peníze zpět

oppo find x2 váha

Viceprezident společnosti Oppo, Shen Yiren publikoval na sociální síti Weibo příspěvek, v němž se omlouvá za chyby, které jsou uvedeny na oficiální stránce společnosti. Váha modelů Find X2 je totiž ve skutečnosti vyšší, než stránky uvádějí. Sice se jedná o poměrně zanedbatelná čísla, ovšem je sympatické, jak se k tomu firma postavila.

Klasický model Find X2 měl dle stránek vážit 187 gramů, přičemž ve skutečnosti váží 192 gramů, tedy o 5 gramů více. Co se týče hmotnosti keramické verze, ta má vážit 196 gramů, ovšem ve skutečnosti váží 209 gramů. 13 gramů rozdíl už není úplně málo. Keramická verze Find X2 Pro byla taktéž uvedena s asi o 10 gramů nižší hmotností.

Jak jsme již uvedli, nejedná se o žádný velký problém a většina zákazníků společnosti odpustí. Pokud se však zákazník cítí býti podveden, či mu přijde telefon přesto těžký, má pro něj Oppo řešení. Společnosti vrátí 100 % všech peněz zákazníkům, kteří si telefon koupili a kvůli váze změnili názor. Je skvělé vidět, jak se k tomu společnost postavila a přebrala plnou odpovědnost. Udělal by to i nějaký jiný ze světových gigantů?

Je dle vás vyšší váha Oppo Find X2 v pořádku?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)