TOPlist

Věděli jste: V LIDLu se prodává chytrá diagnostická váha

LIDL chytrá SILVERCREST Diagnostická váha SBF 77 akce

Obchodní řetězec LIDL má ve svém e-shopu „smart“ produkt, který by vás mohl zajímat a případně doplnit výbavu zařízení, která nějak komunikují s mobilním telefonem. Tím produktem je Silvercrest Diagnostická váha SBF 77, která může být užitečná nejen pro uživatele, kteří pracují na snížení hmotnosti a hladiny tuku, ale i pro zájemce o základní zdravotní údaje. V jednom zařízení je přitom možné uchovávat údaje hned osmi lidí.

Chytrá váha zobrazuje tělesnou hmotnost, hladinu tuku v těle, vody v těle, podílu svalů, hmoty kostí a potřeby kalorií. Data umí přes Bluetooth posílat do aplikace HealthForYou, ale zvládne fungovat i bez ní. Nášlapná plocha je ze 6mm bezpečnostního skla, nerezové ocelové snímače mají kartáčovanou úpravu a maximální nosnost je 180 kilogramů. Rozměry jsou zhruba cca 30 x 2,5 x 30 cm a váha je dostupná v černé a bílé barvě. Chytrá váha Silvercrest Diagnostická váha SBF 77 stojí 699 Kč.

V čem vám přijde chytrá váha nejvíce užitečná?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)