TOPlist

Uživatelé Xiaomi mají problémy s MIUI 12. O co jde?

xiaomi miui 12

Od doby oficiálního představení systému MIUI 12 uplynul již více než rok, ovšem uživatelé si dodnes stěžují na chyby. Někteří dokonce nejsou spokojeni ani s větším redesignem. Mnoho uživatelů má navíc pomalé ovládací centrum, které se prý často zasekává.

MIUI 12 a problémové ovládací centrum

Už před nějakým časem si uživatelé stěžovali na trhané animace v ovládacím centru. Bylo to zřejmě způsobeno poměrně náročnými animacemi, které prostě hardware některých starších telefonů nezvládal. Proto se čínský gigant rozhodl odstranit efekt gaussovského rozostření. Problém ovšem ani tak nebyl zcela vyřešen.

miui 12 problémy ovládací centrum

Po aktualizaci na MIUI 12.1.2 se dle některých uživatelů fóra Xiaomi ovládací centrum stále seká a nejeden uživatel musel kvůli jeho otevření telefon kompletně restartovat. V jedné z odpovědí moderátor odpověděl, že firma o chybách ví a pracuje na opravách. Můžeme tak zřejmě čekat aktualizaci, která vše brzy vyřeší.

Máte také problémy s ovládacím centrem?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)