Úprava snímků v aplikaci Google Fotky bude jednodušší. Co se změnilo?

Úprava snímků v aplikaci Google Fotky úprava fotek

Google neustále pracuje na zdokonalení služeb pro své zákazníky a v poslední době se zaměřuje na své úložiště fotografií. Díky tomu bude úprava snímků v aplikaci Google Fotky zase o něco jednodušší. Co nového nám technologický gigant připravil?

Úprava snímků v aplikaci Google Fotky bude jednodušší

Některé změny jsou větší, některé zase menší. Tato poslední aktualizace spadá do druhé zmiňované kategorie, nicméně i tak usnadní práci při upravování fotografií. Konkrétně se změna týká nástrojů Pero, Zvýrazňovač a Text. Všechny zmíněné možnosti úpravy byly poměrně snadno přehlédnutelné a těžko k naleznutí.

Až do teď jsme museli posouvat spodní lištu až na úplný konec a poté “rozkliknout” položku Více a zde vybrat Popisky. Nyní však Popisky dostanou nové místo a to přímo na spodní liště mezi Filtry a kategorií Více.

Novinky si všimli redaktoři zahraničního webu 9to5Google a dle jejich informací by se aktualizace měla právě šířit mezi běžné uživatele. A tak i přes to, že jsme se v červnu již jedné aktualizace Google Fotky dočkali, už brzy zde budeme mít další. Úprava fotek bude tak bude v aplikaci zase o něco snadnější a přehlednější.

Fotky Google
Fotky Google

Které aplikace používáte na úpravu fotek?

Zdroj: 9to5Google

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)