Menu

Univerzální herní ovladač pro Wii a Android

Tak tady ho máme! Univerzální, krásný, výkonný a … u nás zatím  nedostupný! Pokud zvažujete ke své Wii konzoli koupi nového ovladače a současně hledáte takový, který zvládne i hry na Android zařízeních, pak máte nyní možnost pořídit si Pro Controller U. Ten zvládá práci  s Wii, Wii U a… světe div se, právě s Androidem. Novinka se dokáže spárovat nejen s konzolemi, ale také například se smartphony a tablety s Android systémem. Ovladač nabízí všechny potřebná tlačítka pro náročného hráče – joysticky, zaměřovací tlačítka a další vychytávky. Pro uživatele  to znamená jediné, nainstalovat aplikaci Wii Remote a spárovat své zařízení s gamepadem. Tahle hračka není zatím v prodeji v České republice, ale hodně aktivních hráčů často neváhá a objednává ze zahraničních obchodů. Tak proč to  nezkusit, že?

pro-controller-u-2 pro-controller-u-3

Zdroj: Phonearena

 

Komentáře

czechiaa

5.3.2013 16:07

Možná blbá otázka, jenže v příspěvku o tom neni ani zmínka, ale je nutnost mít Wii, abych to mohl spárovat s Androidem? Nebo přes co to frčí, bluetooth? ;-)
A jinak parádní “retro” design :-D Připomíná mi to ovladač z Commodora :D

Klohto

Klohto

5.3.2013 16:10

Podle hodnocení na Amazonu do toho rozhodně nejdu…

Roman

Roman

5.3.2013 16:21

Mal som 3 Commodore ale nikdy som nepočul o ovládači ktorý by sa ponášal na toto… skor to pripomína Nintendo klonované s PS.

Milans

Milans

5.3.2013 19:06

to czechiaa : Wii ovladače komunikují přes BT. dokonce originál ovladače od WII jdou na Android, mám osobně vyzkoušené. Wii ovladač se z číny dá koupit za 200,- vč. poštovéno ;-)

Lukáš Lecián

6.3.2013 8:06

Muzete teda nekdo doporucit, idealne kdo s tim ma zkusenosti a zkousel, jaky ovladac (pripadne i kde ho poridit) koupit pro ovladani her s android zarizenim? Diky

Fujisvet

6.3.2013 9:44

Některé hry se dají hrát s obyčejným gamepadem za 100Kč.
Stačí propojit přes USB OTG + doplňkový program na přemapování tlačítek. Co se do pohodlnosti týče, nějaká ta skákačka nebo auta Beach buggy blitz se hrají perfektně. Zkoušel jsem i hru Spirit, která mě velmi baví, jenže ovládání prstem není tak pohodlné, připojil jsem myš a můj dosavadní maximální rekord byl ihned překonán :)
Shadow dead zone: Asi jako každá jiná střílečka (podle mého názoru) se přes gamepad ovládá velmi špatně, pohodlnější je display. (tato hra má už v základním nastavení možnost si namapovat tlačítka podle sebe).

Lukáš Lecián

7.3.2013 7:19

USB OTG mam, pres nej pripojen gamepad, ktery sviti. Jsem v tomto totalni amater, muzete doporucit konkretni app na nastaveni gamepadu, pripadne jak dale postupovat? Diky.

RSS (komentáře k článku)