Menu

Uniklý render podoby Samsungu Galaxy Note II

I když se před počátkem prodeje Samsungu Galaxy Note mohlo zdát, že tento přístroj zmizí v zapomnění jako spousta jiných odvážných pokusů, opak je pravdou. Tento tabletotelefon si našel spoustu svých uživatelů, kteří již menší telefon do své kapsy prostě nechtějí. Malíři také ocení možnost používání přesného stylusu, který dokáže reagovat na tlak. První model je již na trhu nějaký ten pátek a společnost Samsung již oficiálně oznámila vydání druhé generace, která dostala název Samsung N7100 Galaxy Note II. Na internetu se objevil zajímavý render údajného vzhledu, který by nemusel být daleko od pravdy, i když nebylo potvrzeno, že by se jednalo o oficiální podobu nového přístroje. Vzhled totiž vychází ze vzhledu Samsungu Galaxy S III, což se dá očekávat.

Tento drobeček bude obdařen obrovským 5,5palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 1280 x 800 pixelů a plnohodnotnou RGB maticí. Předpokládá se, že pod kapotou bude tikat čtyřjádrový procesor Exynos na taktu 1,5 GHz a přístroj bude obdařen 8MPx fotoaparátem. Bohužel to zatím vypadá, že Note II bude v počátcích prodeje obsahovat systém Ice Cream Sandwich a aktualizace na novou verzi Jelly Bean se dočká později.

zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

SimTrix

SimTrix

14.8.2012 19:19

Jak u HTC a většiny dnešních telefonů. Stačí trošku zvětšit obrázek, zvětšit obrazovku a voalá – máme render nového telefonu :)

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 13

14.8.2012 19:20

SimTrix
Zrovna u HTC tak většinou i vznikne nový mobil. :)

elux

elux

14.8.2012 19:38

ta predbezna hardwarova vybava nic moc, moc se nelisi od jednicky..

rub.l

rub.l

14.8.2012 20:05
Dan

Dan

16.8.2012 17:56

Neočekávám, že by Samsung vzhledově experimentoval, takže podoba bude nejspíše dost přesná. Když se mi původní Note dostal do ruky, téměr vždy se po spuštění více aplikací a využívání stylusu sekal. Tudíž bych čekal, že Samsung se spíše zaměří na větší RAM, ale nášup grafického výkonu by také neuškodil. Pokud navíc sníží odezvu stylusu, mohla by to vítaná evoluce.

@rub.l Nikdo nemůže do světa vypustit něco, co se nedá držet v ruce. Edge-to-edge displeje jsou jen snem designerů, ale v reálném použití dochází neustále k nechtěným dotykům při manipulaci.

RSS (komentáře k článku)