Unikly první informace o chystané vlajkové lodi HTC M8

mystery-htc

Rok se s rokem téměř sešel a současné vlajkové modely jsou na trhu již nějakou dobu. Výrobci samozřejmě nespí a usilovně pracují na high-end telefonech pro příští rok. Nejinak je tomu u firmy HTC, která připravuje telefon s krycím názvem M8. Na oblíbeném twitterovém profilu @evleaks dnes uniklo pár informací o chystaném přístroji.

twitter

Píše se zde, že telefon bude obsahovat procesor Snapdragon 800, pětipalcový Full HD displej a Android 4.4 KitKat. Přítomnost nejvýkonnějšího řešení od firmy Qualcomm zatím neurazí. Pokud ale Qualcomm na příští rok připraví ještě výkonnější součástky, pak by se jednalo o mírné zklamání. Displej by se v porovnání se současným HTC One měl zvětšit o 0,3 palce. Někdo možná očekával víc, ale vypadá to, že HTC na nás žádné monstrum s šestipalcovým displejem nevypustí. Vzhledem k tomu, že přístroj spatří světlo světa až za několik měsíců, nepřekvapí ani nejnovější verze systému Android.

Tolik prvních pár neověřitelných informací o připravovaném smartphonu.

Zdroj: Twitter

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)