Uniklé informace mluví o novém nástroji pro ChatGPT

Nový nástroj ChatGPT
  • Dle uniklých informací ChatGPT brzy přidá nástroj Gizmo
  • Údajně umožní vytvořit si vlastního personalizovaného chatbota
  • Chystá se také další předplatné pro firmy

OpenAI chytá svou první vývojářskou konferenci, na které by mohla být představena významná aktualizace ChatGPT. Podle uniklých informací se zdá, že OpenAI má v rukávu překvapení v podobě nástroje nazvaný Gizmo. Nástroj by měl být součástí předplatného ChatGPT Plus a nabídne řadu pokročilých funkcí, které by mohly zásadně změnit způsob, jakým jsme s chatboty doteď pracovali.

Gizmo nabídne sandbox pro importování, testování a modifikaci existujících chatbotů, možnost definování vlastních akcí prostřednictvím specifikací OpenAPI a připojení dodatečných souborů, které mohou chatboti využívat jako referenční zdroje. Kromě toho bude obsahovat základní nástroje pro procházení webu, tvorbu obrázků a analytické nástroje pro sledování využití chatbotů.

Možnost vytvořit si vlastního chatbota

Zvláštní pozornost si zaslouží funkce Magic creator – nástroj, který umožní lidem snadno vytvářet a upravovat své vlastní chatboty. Představte si to jako interaktivní program, kde si můžete nastavit, jak má fungovat a na co má reagovat. Jakmile je nastavený, můžete ho nahrát na marketplace, kde ho mohou ostatní najít a používat. To je jako když vytvoříte aplikaci a dáte ji do App Store nebo Google Play, aby si ji mohli stáhnout a používat ostatní lidé.

Kromě Gizma se spekuluje o zavedení nových předplatných plánů Workspace a Team Plan, které by mohli přinést výhody jako neomezený přístup k rychlému GPT-4, delší kontexty a neomezenou analytiku dat. Tyto plány se pravděpodobně zaměří na zlepšení spolupráce a efektivity týmů a firem pracujících s umělou inteligencí.

OpenAI Dev Day Leaks! Gizmo V8, GPT Builder, Magic Creator, Context Connectors AND MORE 🤯

OpenAI Dev Day Leaks! Gizmo V8, GPT Builder, Magic Creator, Context Connectors AND MORE 🤯

I když se informace podle screenshotů a tweetů jeví jako pravděpodobné, je důležité mít na paměti, že jsou stále v rovině spekulací. Jisté je, že OpenAI nadále tlačí hranice toho, co je možné v oblasti AI, a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, co nám přinesou.

Využíváte nástroj ChatGPT ?

Zdroj: The Decoder

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)