Unikají detaily o očekávaném Xiaomi Mi CC10: ohebný displej i skvělý výkon

Unikají detaily o Xiaomi Mi CC10

Už je to přes rok a půl, co Xiaomi představilo své telefony z řady Mi CC9 a nyní unikají detaily o jeho nástupci – Mi CC10. Konečně tak známe nejen použitý čipset, ale třeba také kapacitu baterii nebo celkem zásadní informaci, že bude telefon ohebný.

Unikají detaily o Xiaomi Mi CC10

Xiaomi spojilo v roce 2019 síly s firmou Meitu a na základě této spolupráce vznikla řada telefonů Mi CC9. Jednalo se o vůbec první sériově vyráběný telefon se 108 MPx fotoaparátem a cíle pro další generaci nejsou vůbec malé. Telefon má dostat čipset Qualcomm Snapdragon 870, což je upravený Snapdragon 865, tedy loňský nejvýkonnější čip pro Android telefony. O výkon se tak rozhodně bát nemusíme. Kapacita baterie má být pak 4 360 mAh.

Telefon má být navíc ohebný, ovšem zatím není jasné zda půjde o “véčko” ve stylu Galaxy Z Flip nebo spíše o ohebný tablet. Telefon by se měl na trh dostat ještě tento rok a měl by prý překvapit také svou cenou.

Jak se na telefon těšíte?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)