Ulefone Armor 13 nabídne obří baterii o kapacitě 13 200 mAh

ulefone armor 13

Firma Ulefone vyrábí již delší dobu odolné telefony a brzy představí model Ulefone Armor 13. Řada Armor je vůbec nejprodávanější, přičemž nástupce populárního Ulefone Armor 12 má nabídnout baterii o kapacitě 13 200 mAh. Půjde tedy telefon s vůbec největší baterií.

Ulefone Armor 13 se blíží

Na trhu můžeme nalézt několik telefonů, které mají 10 000 mAh baterii, jako třeba Doogee S88 Pro, ovšem tento model půjde ještě o trochu dál. Známe ale i další specifikace. Pod kapotou má tikat čipset MediaTek Helio G95 spolu s 8 GB RAM a 256 GB úložištěm. Přední stranu pak pokryje 6,81″ Punch Hole displej s HD+ rozlišením. Hlavním snímačem pak bude 48 MPx fotoaparát, ovšem dostaneme k němu další tři snímače, o kterých zatím nic nevíme.

ulefone armor 13

Můžeme se těšit na infračervený senzor, ochranu před pádem, vodou a prachem (certifikace IP68/IP69 a MIL-STD-810G). Obří baterie bude podporovat 33 W kabelové a 15 W bezdrátové nabíjení a určitě potěší také podpora 5 W reverzního nabíjení. Zatím bohužel není známá cena ani datum uvedení na trh.

Využili byste takto obří baterii?

Zdroj: xiaomitoday

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)