Ulefone Armor 12S je odolný 4G elegán za 6 tisíc

Ulefone Armor 12S představení parametry cena

Společnost Ulefone oficiálně vyslala na trh svůj další odolný mobil s označením Armor 12S. Jde o alternativní variantu staršího modelu Armor 12 5G. Tentokrát není k dispozici tento typ moderní konektivity, nicméně telefon se chlubí i několika pozitivními změnami a příjemnější cenou. Přesto, že jde o vysoce odolný mobil, jde o poměrně pěkného elegána.

Jak už je u této značky zvykem, odolná novinka má certifikovanou ochranu IP68/IP69K a MIL-STD-810G. O výkon se stará čipset MediaTek Helio G99, který se opírá o 8GB RAM paměť a 128GB úložiště. Operační paměť se dá rozšířit až na 13 GB díky virtuálnímu sdílenému prostoru z úložiště. Zobrazování a interakce má na starost 6,52″ LCD displej s HD+ rozlišením 720 x 1600 px, focení pak primárně 50MPx foťák Samsung JN1. Doplňují jej 2MPx makro, 2MPx hloubkový a 16MPx přední.

Introducing the Ulefone Armor 12S – Hero „X“ Never Stop

Introducing the Ulefone Armor 12S - Hero "X" Never Stop

Baterie Ulefone Armor 12S má kapacitu 5 180 mAh a podporuje 18W kabelové a 15W bezdrátové nabíjení. Telefon má dále čtečku otisků na boku, duální reproduktory, dedikované funkční tlačítko a běží v něm Android 12. Přímo na webu výrobce se dá koupit za 259 dolarů, což je bezmála 6 tisíc Kč.

Jaké máte zkušenosti se značkou Ulefone?

Zdroj: TS

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)