Prémiová TWS sluchátka Beats Studio Buds představena. Cena nás překvapila

beats bezdrátová sluchátka

Firma Beats oficiálně představila TWS sluchátka Beats Studio Buds, která před nějakým časem unikla v detailních renderech. Můžeme se těšit na prémiovou kvalitu, ANC, podporu hlasových asistentů nebo poměrně nízkou cenu (na poměry Beats, resp. Apple).

TWS sluchátka Beats Studio Buds

Sluchátka Beats Studio Buds jsou vybavena aktivním potlačením hluku pomocí mikrofonů, samozřejmě je zde ale také transparentní mód. Oproti ostatním sluchátkům od Applu zde chybí čipy W1 či H1, takže se můžeme rozloučit se spatial audio v Apple Music. Naopak potěší certifikace IPX4, která zaručí základní ochranu proti vodě a potu. Nechybí ani podpora asistenta Siri na iOS zařízeních, pokud byste jej chtěli využívat i na Androidu, bude zapotřebí aplikace Beats.

Výrobce uvádí výdrž až 8 hodin běžného poslechu se zapnutým ANC, v případě transperent módu pak 5 hodin. Nabíjecí pouzdro zvládne sluchátka dobít do 100 % hned dvakrát, takže se pak dostáváme na celkou výdrž 24 hodin. Pouhých 5 minut nabíjení prý stačí k další hodině poslechu. Překvapila nás pak cena, která činí 150 dolarů, což je asi 3 150 korun bez daně. Budou k dispozici v červené, černé a bílé variantě.

Jak se vám líbí nová Beats sluchátka?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)