I Twitter pro Android už oficiálně nabízí “Super sledování”

Twitter Super Follows Android

Možnost placeného sledování oblíbených účtů, takzvané Super Follows, míří oficiálně také do aplikace Twitter pro systém Android. Letos v únoru oznámená novinka byla doposud dostupná pouze v iPhonech a to ještě nedávno pouze na území USA či Kanady. Nyní je konečně pryč regionální omezení i exkluzivita pro iOS. Brzy by se měla tato nová forma “Super sledování” podívat i na webovou verzi v počítačích.

Twitter
Twitter

Super Follows si mohou dle vlastního uvážení zapnout samotní tvůrci obsahu a zvolené měsíční poplatky mohou dobrovolně platit jednotliví sledující. Výměnou jim může být například exkluzivní obsah a také prémiové označení na Twitteru. Přístup k zapnutí této novinky, přes kterou se dají vydělávat peníze, ovšem není jen tak pro někoho. Mezi aktuální podmínky patří například minimálně 10 tisíc sledujících a 25 tweetů za posledních 30 dní. A pochopitelně také plnoletost.

V případě zájmu a splnění podmínek se může dotyčný zapsat na čekací listinu, která je manuálně kontrolována. Po případném přijetí musí uživatel nadále publikovat minimálně 25 příspěvků za měsíc. Měsíční poplatky mohou být v současnosti nastaveny na 3, 5 nebo 10 dolarů a Twitter si z transakcí bere tři procenta. Případně dvacet, pokud uživatel vydělá měsíčně přes 50 tisíc dolarů. Další hladiny předplatného se chystají.

Na kterých platformách platíte oblíbeným autorům?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)