Twitter už údajně testuje vlastní alternativu Clubhouse pro Android

Twitter Spaces Clubhouse Android

Poohlížíte se po aplikaci Clubhouse pro Android? Na této verzi vývojáři podle všeho usilovně pracují, nicméně přesný termín vydání neznáme. Velcí hráči na poli sociálních sítí se mezitím pustili do vývoje vlastních alternativ. Vypadá to, že finálnímu vydání je teď nejblíže Twitter. Někteří Android uživatelé začali hlásit, že jim funguje funkce Twitter Spaces, která má Clubhouse konkurovat.

Nástroj je zatím omezený na pár vybraných uživatelů a evidentně není úplně dodělaný. Najde se v něm několik chyb a z Android zařízení není možné zakládat nové “spaces” neboli místnosti. Na rozdíl od iOS verze na druhou stranu není (zatím) potřeba pro vstup pozvánka.

Twitter
Twitter

Pokud jste snad náhodou zatím o sociální síti Clubhouse neslyšeli, tak vězte, že jde o fenomén posledních dní. Služba je založená na audio komunikaci mezi připojenými uživateli, kteří jsou rozděleni v různých tematických skupinách. Velmi jednoduché, nicméně v současně chvíli velmi účinné a extrémně populární. Háček je ovšem v tom, že od svého vydání je aplikace a celá služba doposud dostupná jen pro uživatele iOS. Uvidíme, jak moc dokáží Twitter Spaces konkurenční Clubhouse Android uživatelům nahradit.

Jak moc vás láká síť Clubhouse?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)