Twitter je další gigant, který to zkusí s podcasty

Twitter podcasty Spaces Prostory

Zatímco v pozadí stále bublá velmi zajímavý spor o (ne)nákupu společnosti Twitter Inc. ze strany Elona Muska, stejnojmenná sociální síť pokračuje v zavádění dalších novinek. Provozovatelé před několika hodinami oznámili, že v aplikaci našli doslova Prostory pro aktuálně stále velmi populární podcasty. Objeví se v sekci s tímto názvem. Služba přiznává, že existuje velká skupina uživatelů, kteří mají tento druh audio pořadů rádi, takže se je pokusí neodvádět jinam.

Twitter
Twitter

“Od čtvrtka 25. srpna začínáme integrovat podcasty do Twitteru v rámci nově přepracované karty Spaces (Prostory)… Tento redesign zavádí personalizovaná centra, která seskupují zvukový obsah podle konkrétních témat, jako jsou zprávy, hudba, sport a další. Nyní budou mít posluchači snadnější přístup k personalizovanému výběru živých a nahraných rozhovorů, které se týkají témat, jež jsou pro ně nejdůležitější,” popisuje Twitter na svém blogu.

Twitter podcasty Spaces Prostory ukázka

Podcasty jsou nyní dostupné pro vybranou skupinu anglicky hovořících uživatelů aplikace Twitter pro Android i iOS. Časem by mohly vyrazit k širšímu publiku.

Kde jste zvyklí poslouchat podcasty?

Zdroj: droid-life

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)