Zhasněte světla! Twitter přichází s novou funkcí Lights Out

twitter lights out tmavý režim

Od představení nového Androidu 10 je tmavý režim jednou z nejdiskutovanějších a nejoblíbenějších novinek. Proto se snaží snad každá větší aplikace tento režim přinést, aby byl jejich uživatel spokojen. K dnešnímu dni se k nim přidává také Twitter, který svůj tmavý režim pojmenoval vskutku originálně – Lights Out.

Twitter nabízí tmavý režim už delší dobu. Webové rozhraní i aplikace pro Android a iOS nabízí režim, který dokonce umožňuje automatické spuštění tmavého režimu na základě informace o západu slunce. S rostoucí popularitou AMOLED panelů v telefonech a tabletech však uživatelé začali volat po pravém tmavém režimu. Tedy opravdu černé pozadí.

twitter tmavý režim lights out

Funkce Lights Out je dostupná jak na webu, tak i na iOS už delší dobu a nyní se dostává také na Android. Doufejme, že bude Twitter brzy podporovat automatický tmavý režim na základě režimu, který běží v systému. Pokud se vám nabídka režimu nezobrazí automaticky, máme pro vás návod, jak jej zprovoznit. Nejprve zkontrolujte, zda máte nejnovější verzi 8.18.0. Pokud ano, přejděte do nastavení aplikací, kde u Twitteru klepněte na možnost “Vynutit zastavení”. Následně ze stejné nabídky otevřete stránku “Úložiště a mezipaměť” a klepněte na “Vymazat úložiště”. Tím Twitter donutíte stáhnout nové výchozí nastavení.

Máte funkci Lights Out pro Twitter dostupnou?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)