TOPlist

Twitter nejspíš omezí neplatícím uživatelům odesílání zpráv

Twitter Blue omezení odeslaných zpráv

Sociální síť Twitter stále prochází překotnými změnami, které se týkají nejen manažerského vedení nebo pravidel svobody slova, ale rovněž náplně placeného členství Blue. Toto předplatné je již nyní plné exkluzivních funkcí, z nichž řada byla dříve běžně dostupná. Patrně nejkontroverznější přeřazení a přenastavení se týká „ověření“ profilu známou fajfkou. Ale jak se zdá, na seznam omezených funkcí pro neplatící uživatele budou ještě další věci přibývat. Nebo minimálně jedna – omezení počtu odeslaných zpráv.

Různé zdroje uvádějí, že společnost omezí počet zpráv (případně konverzací) odeslaných běžným uživatelem na 30 denně. Limit je přitom v současné době obecně nastaven na 500 za den. Twitter zatím tuto dost nemilou novinku oficiálně neoznámil, ale údajně je na spadnutí. Cílem by pochopitelně bylo další přesvědčování uživatelů, aby si zaplatili Twitter Blue. Společně s možností tvořit delší příspěvky nebo je upravovat by šlo o další zásah v oblasti běžného užívání této sociální sítě. Dá se očekávat další vlna nevole.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak byste vnímali takové omezení třeba na Facebooku?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)