Twitter pro Android asi konečně zruší jedno otravné omezení

Twitter Android kopírování text

Uživatelé aplikace Twitter pro operační systém Android pravděpodobně brzy dostanou jednu novou šikovnou funkci. Mnozí na ni čekají už pěknou řádku let, nicméně pro vývojáře asi úplně nebyla prioritou. Řeč je o kopírování vybrané části textu z těla tweetů skrze novou nabídku po podržení prstu. Doposud toto nebylo možné, případně pouze za použití nástrojů třetích stran. Nyní, jak se zdá, se tato žádaná funkce v omezeném množství testuje.

O nové možnosti se na Twitteru zmínila známá reverzní inženýrka Jane Manchun Wong. Nabídku nyní pravděpodobně vidí jen vybraní uživatelé, ale doufejme, že si novinka najde cestu až k oficiálním plošnému zavedení.

Twitter
Twitter

Můžete se do aplikace Twitter podívat, zda se vám tato nabídka po podržení prstu na textu zobrazuje. Nám se zatím kopírují pouze celé texty příspěvku, což sice může také v některých situacích celkem dobře posloužit, ale není to tak praktické jako výběr určité části.

Funguje vám už tato novinka?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)