Tronsmart uvedl parádní přenosný reproduktor Bang Mini

Tronsmart Bang Mini Bluetooth party reproduktor

Společnost Tronsmart, jejíž produkty se čas od času objevují také v našich tipech z Číny, uvedla na trh nový bezdrátový “party” reproduktor Bang Mini. O něco menší verze staršího modelu Bang má 50W výkon a frekvenční rozsah 65Hz – 20kHz, čímž za svým předchůdcem trochu strádá. V jiných parametrech se ale může pochlubit zajímavým vylepšením. Například Bluetooth poskočilo z verze 5.0 na verzi 5.3 a mezi specifikacemi se objevila také podpora hlasových asistentů.

I Tronsmart Bang Mini má madlo pro snadné přenášení, manuální ovládání na horní straně, ochranu IPX6 a mezi fyzickými vstupy jack aux-in, USB a slot na kartu. Nechybí rychlé NFC párování. K dispozici je také RGB osvětlení, které umí reagovat na hudbu. Při jeho zapnutí reproduktor vydrží až 13 hodin, po vypnutí ještě o dvě hodiny déle. Rozměry jsou 302 x 125 x 173 milimetrů a hmotnost asi 2,5 kilogramu.

Tronsmart Bang Mini Portable Party Speaker

Tronsmart Bang Mini Portable Party Speaker

Reproduktor má dva basové a dva výškové měniče a dá se propojit s druhým kusem do stereo sestavy. Novinka je k dostání na Amazonu, případně na Geekbuing, kde se dá objednat z maďarského skladu za cca 2 300 Kč.

Kde byste využili tento reproduktor?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)