Menu

Top Gear: Caravan Crush – nová hra pro odpůrce karavanů v Google Play

Kdo by neznal světoznámou, často skandály zmítanou motoristickou show Top Gear? Tuto značku však nereprezentuje pouhý televizní pořad, ale i spousta doprovodných produktů, mezi něž patří mimo jiné také aplikace a hry pro mobilní telefony s operačním systémem Android. V Obchodě Play se nyní nově objevil další herní počin s licencí této světoznámé značky – Top Gear: Caravan Crush.

Novinka se zavděčí především příznivcům Top Gearu, kteří zajisté ocení narážky na hlášky z televizní show a zejména pak to, že se hra nese v duchu nepříliš pozitivního vztahu, dnes již bývalých, moderátorů ke karavanům. Top Gear: Caravan Crush je velmi jednoduchá hra, během níž má hráč za úkol jediné – prostřednictvím speciálně upravených aut vystřelených přes rampu překonat co nejdelší vzdálenost a po cestě zničit co nejvíce karavanů. Jedná se tedy o již dobře známý herní princip, který autoři této hry navlékli do kabátu s licencí Top Gear. Za zničené karavany pak hráč získá virtuální měnu, za kterou si pak může zakoupit jiné automobily či jejich vylepšení. Přítomny jsou i mikrotransakce, avšak nákupy za reálné peníze nejspíš nebudou vzhledem k charakteru hry pro další postup nutné.

Hru Top Gear: Caravan Crush můžete z Google Play stáhnout zcela zdarma.

Vyzkoušeli jste hru Top Gear: Caravan Crush? Co na ni říkáte?

 

Zdroj: AndroidCommunity.com

 

Komentáře

BullitStar

BullitStar

5.7.2015 16:26

Eset mi hlasi potencialni hrozbu – DELETE!

Cleric

5.7.2015 17:34

Větší zhovadilost jsem snad ještě neviděl. OMG

Luzda

5.7.2015 18:04

Asi proto že máš karavan :-D

jirka

jirka

z aplikace
5.7.2015 18:45

Taky hlasi hrozbu, smazano.

Tomaset22

tomaset22 0

z aplikace
5.7.2015 19:08

Nechci začínat flame, ale ten kdo má v Android telefonu “antivirus” je buď totálně blbý/neschopný a nebo je hrozba sám.

yxc

yxc

5.7.2015 19:17

Tomaset22: tak nevím, ale rád si počkám až se ti ve tvém telefonu rozjede nějaký miloučký vir. Pak se budu ochoten se bavit zda antivir ano či ne. :D :D :D a že pár takových chytráků znám co pak marně bojovalo i se zárukou.

yxc

yxc

5.7.2015 19:18

jo a k tématu článku. Větší blbost jsem neviděl snad by tomu mohl jedině konkurovat klasický televizní top gear :D

Tomaset22

tomaset22 0

z aplikace
5.7.2015 19:29

yxc dobře, jen nevím, kdy to bude, vzhledem k tomu, že už z logiky Androidu (Linuxu obecně) mu vše musím ručně odsouhlasit. + Google (snad) vše ověřuje.

kosta

kosta

5.7.2015 20:13

YXC: jasne takovejch urban legend jsme uz slyseli. A prisli i o zaruku bububu :D. Tak napis jakyho vira meli, odkud ho chytli, s jakymi pravy pracuji atd…

freddy158

z aplikace
5.7.2015 23:21

jasne .. vir na androidu .. to i rudi bratri driv zacnou makat :-P

Game

z aplikace
5.7.2015 23:55

Haha prej vir v telefonu co má android :D haha yxc ty tomu asi rozumíš jako koza petrzeli :D ses jeden stech co krásně živí antivirové programy o svá data

LukasM

LukasM

6.7.2015 0:03

Yxc: ty ses taky dobrej vir… jen jestli nemas tim virem nakazenej svuj mozek :DD

LukasM

LukasM

6.7.2015 0:05

ale nasel sem bug, tedo pokud to nedela jen na mem telefonu, ze kdyz se mi pricitaj body či co to je, tak poté mi nejde ikdyz klikam jak blazen na Launch nebo workshop, tak buď hra zamrzne nebo proste nic nedela… mate to nekdo taky? stejne si myslim ze je to narychlo delany, jinak do busu na chvili zabavení hra dobrá.

Mr. Arakin

Mr. Arakin

z aplikace
6.7.2015 3:11

Yxc: vir na Androidu rikas? Aha, zkus si o tom neco precist, chlapce a prid se pak omluvit.

yxc

yxc

6.7.2015 7:24

stačí zadat na google slova android a vir :D článku jsou na netu tisíce. Ano pokud do telefonu nic nestahujete a net se podívate jednou za rok, tak se nejspíš se nemusíte viru bát, ale pokud člověk stahuje z warezu chodí na pochybné stránky, ( jak ale někdy dopředu poznat které stránky jsou bezpečné že) tak je třeba se bát a stačí si zadat ne google android a vir. Uvidíte kolik lidí to postihlo. To, že android nemůže mít vir to vám říkala maminka nebo i v nedělní večer rádi chodíte na skleničku a to i bez míry :D
P.S. měl jsem tu i odkazy na ty stránky, ale SA brání odeslat komentář s odkazy. Doufám, ale že s internetem pracovat umíte a nevěřte vždy rodičům :D

Mr. Arakin

Mr. Arakin

z aplikace
6.7.2015 7:50

yxc: napsalo ti to tady asi deset lidi a i presto pokracujes v tom a dokazujes, ze jsi hlupak. Takze jednou pro vzdy si zapamatuj, ze na Android zadny vir neexistuje a z podstaty fungovani systemu ani existovat nemuze a tudiz nikdy nebude. Pokus jsi nekde cetl neco jineho, tak ver, ze je to lez nebo prace podobneho neznalka jako ty, ktery tyhle nesmysly siri.

Tomaset22

tomaset22 0

z aplikace
6.7.2015 9:11

yxc to je ono. Warez. A ano i já chodím něco zkusit a stáhnu “pirát” verzi, ale budeš se tomu divit, čtu oprávnění. Potom když se něco nezdá, tak stačí jednoduše zauvažovat (tohle pro tebe může být problém) jestli to ona aplikace potřebuje ke svému chodu (např SMS app – přístup k SMS). A komu to nejde, stačí je porovnat s GP.

btw maminka tomu vůbec nerozumí a nepiju. :D

yxc

yxc

6.7.2015 9:55

Mr. Arakin: z tebe mi tu bývá hodně smutno, ale hádat se s některými lidmi je prostě marné. Inteligenta z blbce neuděláš, takže více to nehodlám komentovat a přeji krásný sváteční den.

Compumegahyperglobalnet

Compumegahyperglobalnet

6.7.2015 10:11

Yxc: Vir na Androidu je jako Jára Cimrman. Všichni o něm mluví (nejčastěji výrobci antivirů) ale nikdo ho nikdy ještě neviděl. Zajímavé že na diskuzi k jinému článku píšeš, jak jsou lidé manipulovatelní a chovají se jako ovce, když nepoužívají mozek. Přitom strašení viry na android, které ochotně produkují samotní výrobci antivirů, což se následně projeví ve výsledcích vyhledávání je typickým příkladem manipulace, protože vyvolává stádovitý efekt, kdy si lidé bez přemýšlení řeknou že si musí antivir také nainstalovat “když ho má každý…” Kruh se tak uzavřel a výrobci jedné z nejzbytečnějších aplikací pro android si mnou ruce jak jim rostou zisky….

Kapitol

Kapitol

7.7.2015 11:16

…nějaký miloučký vir :-D je to dobrej týpek, sice tomu moc nerozumí, ale zas je s ním aspoň sranda :-D
http://www.lupa.cz/clanky/antivirove-aplikace-na-androidu-nemohou-odstranit-viry/

RSS (komentáře k článku)