TOP 5 seriálů, které sledují Češi na HBO Max v prosinci: španělský horor a historické drama

hbo max seriály prosinec zlatý věk

HBO Max přidalo do vínku několik nových seriálů. Například druhá série počinu Pozlacený věk se nedávno dočkala druhé série, která je velmi povedená a zároveň se jedná o nejsledovanější seriál na této platformě v Česku. Hned v závěsu je Rick a Morty, třetici uzavírají Přátelé.

Pozlacený věk

Seriál Pozlacený věk je přímo z produkce HBO a vnese nás do konce 19. století, které se v USA neslo ve znamení velkých hospodářských změn. Zatímco někteří hodně zbohatli, jiní naopak přišli o všechno. Příběh začíná v roce 1882, kdy se osiřelá dcera jižanského generála Marian Brooková přestěhuje do honosného newyorského domu ke svým staromódním tetám Agnes van Rhijnové a Adě Brookové. V doprovodu vzdělané Afroameričanky Peggy Scottové se nevědomky zaplete do společenského střetu mezi jednou ze svých tet a nehorázně bohatými sousedy, bezohledným železničním magnátem Georgem Russellem a jeho ambiciózní manželkou Berthou. Před nedávném jsme se dočkali druhé série, která je podle všeho o poznání lepší než ta první. Na ČSFD má solidních 86 %

Pozlacený věk, 2. řada | Trailer | HBO Max

Pozlacený věk, 2. řada | Trailer | HBO Max

Hodnocení na ČSFD: 76 %

Rick a Morty

Rick Sanchez byl pohřešovaný skoro 20. let, avšak nyní se objevuje u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Nakonec si najde místo v garáži, kterou předělá na výzkumnou laboratoř, v níž začne zkoumat různé vychytávky. Do svých nebezpečných pokusů ale často zatahuje i svého vnuka Mortyho. Dnes již kultovní dílo je vůbec druhým nejsledovanějším seriálem na HBO Max, celkem má sedm sérií, přičemž ta poslední vyšla letos.

Rick and Morty | Season 7 Official Trailer | adult swim

Rick and Morty | Season 7 Official Trailer | adult swim

Hodnocení na ČSFD: 90 %

Přátelé

Přátelé patří na HBO Max dlouhodobě k velmi oblíbeným titulům. Kdo by neznal Rachel, Monicu, Phoebe, Joyeho, Rosse či Chandlera? Právě jeho představitel, Matthew Perry nedávno zesnul a pokud si chcete připomenout nostalgické časy, můžete tak učinit právě na této platformě, kde je k dispozici všech deset sérií.

‚I’ll Be There For You‘ (Friends Theme Song)

'I'll Be There For You' (Friends Theme Song)

Hodnocení na ČSFD: 89 %

30 stříbrných

Kněz Vergara prchá před svou minulostí a nachází útočiště u Ďábla, který mu dá pokyn, aby našel poklad – jednu z 30 mincí, pro něž Jidáš zradil Ježíše Krista. Je čas se mu znovu postavit tváří v tvář, ale tentokrát je opravdu připraven… Vítejte ve světě, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá, a nikomu nelze věřit. Otec Vergara je vymítač, boxer a bývalý vězeň, který je církví vyhoštěn do odlehlého španělského města, kde má působit jako kněz. Přestože touží zapomenout a být zapomenut, nepřátelé si jej brzy najdou. První série vyšla už před třemi lety, nedávno vyšla druhá. Španělský seriál není vyloženě špatný a milovníkům hororů se asi bude líbit, ale mě osobně se do vkusu moc netrefil.

30 stříbrných, 2 řada | Trailer | HBO Max

30 stříbrných, 2 řada | Trailer | HBO Max

Hodnocení na ČSFD: 67 %

Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku je dle mého názoru jeden z nejlepších sitcomů všech dob. Leonard a Sheldon jsou ikonickou dvojkou nerdů, která má sice geniální znalosti, ale společenské cítění hlavně Sheldonovi dost chybí. A právě v tom tkví celé kouzlo. Na HBO Max je navíc i poslední série z roku 2018.

Teorie velkého třesku – nejlepší scény – 2. série

Teorie velkého třesku – nejlepší scény – 2. série

Hodnocení na ČSFD: 89 %

Viděli jste v poslední době nějaký zajímavý film?

Zdroj: Flixpatrol, ČSFD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)