Které seriály na HBO Max sledují Češi v červenci? Tady je TOP 5

hbo max seriály červenec 2023

Minulý týden jsme vám přinesli TOP 5 seriálů, které Češi sledují na Netflixu v červenci a v tomto článku se mrkneme na nejsledovanější tituly od konkurenčního HBO Max. Vůbec nejpopulárnější je thriller Cesta ven, na druhém místě se nachází kriminálka Obžalovaní, třetí příčku obsadil Idol, ve kterém si hlavní roli střihl slavný kanadský zpěvák The Weeknd.

Cesta ven

Seriál odhaluje tajemství děsivého města, které uvězní každého, kdo do něj vstoupí. Zoufalí obyvatelé se snaží vést alespoň zdánlivě normální život, zatímco hledají cestu ven. Musí však čelit hrozbám okolního lesa včetně hrůzostrašných nestvůr, které se vynořují po západu slunce.

From Season 1 Trailer | Rotten Tomatoes TV

From Season 1 Trailer | Rotten Tomatoes TV

Hodnocení na ČSFD: 73 %

Obžalovaní

Antologický kriminální seriál se zabývá nejdůležitějšími tématy současnosti – rasou, třídou, genderovou identitou, duševním zdravím a právem na volbu. Nahlíží na ně očima obyčejných lidí, kteří se ocitli v neobvyklé situaci.

Accused (FOX) Trailer HD

Accused (FOX) Trailer HD

Hodnocení na ČSFD: 63 %

Idol

Seriál se odehrává ve světě hudebního průmyslu a sleduje samozvaného guru a vůdce novodobého kultu, který naváže komplikovaný vztah s vycházející popovou hvězdou.

THE IDOL JUNE 4TH Official Teaser

THE IDOL JUNE 4TH Official Teaser

Hodnocení na ČSFD: 56 %

Downeyho auta snů

Slavný herec Robert Downey Jr. rád renovuje auta. Ale také se začal věnovat boji proti změně klimatu. Proto přenáší svá milovaná stará auta do budoucnosti, dělá je rychlejšími, výkonnějšími a efektivnějšími, zároveň však zachovává jejich duši

DOWNEY’S DREAM CARS Trailer (2023)

DOWNEY'S DREAM CARS Trailer (2023)

Hodnocení na ČSFD: 49 %

A jak to bylo dál…

Nová kapitola Sexu ve městě z produkce HBO Max navazuje na ikonický seriál HBO vysílaný v letech 1998–2004. Nové pokračování s lapidárním názvem A jak to bylo dál… opět sleduje nerozlučné přátelství Carrie, Mirandy a Charlotte na jejich složité životní cestě po padesátce.

A jak to bylo dál… (2. řada) | Oficiální trailer | HBO Max

A jak to bylo dál... (2. řada) | Oficiální trailer | HBO Max

Hodnocení na ČSFD: 53 %

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO Max seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Viděli jste v poslední době nějaký zajímavý seriál?

Zdroj: FlixPatrol, ČSFD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)