5 nejlepších chytrých hrnků, které změní váš ranní rituál

Chytré hrnky - TOP 5
  • Chytré hrnky vám udrží nápoj teplý několik hodin i po celý den
  • Muggo QI Grande funguje i jako bezdrátová nabíječka
  • V nabídce jsou i cestovní verze, které udržují nápoj v ideální teplotě

Znáte ten pocit, když si v práci ráno uvaříte kafe a nakonec ho pijete před obědem úplně studené? Na zahraničním trhu začínají být populární technologie chytrých hrnků, jestli jste o tom nikdy neslyšeli a přitom jste milovníkem inovace (nebo teplé kávy), budete nadšeni z našeho výběru nejlepších pěti chytrých hrnků.

Nejdříve vám ukážeme ty nejlepší zahraniční kousky, které k vám sice poputují déle a možná si připlatíte za poštovné, ale plnohodnotně vám vynahradí dostupné verze na českém trhu.

1. Chytrý hrnek Ember Temperature Control

Ember je Porsche mezi smart hrnky a údajně neexistuje lepší volba – nerezový hrnek, který udrží váš nápoj teplý po dobu 80minut. Je k dispozici 8 barevných kombinací a ve dvou velikostech. Pokud se nechcete starat o stav baterie, můžete hrnek klidně nechat na dodané nabíjecí podložce a mít tak celý den teplý nápoj. Hrnek můžete spárovat s aplikací a regulovat tak teplotu pomocí telefonu.

Seženete ho například na Amazonu za $128 (necelé 3 tisíce korun) nebo na webové stránce výrobce Ember.

Ember Mug Review: A $130 Coffee Mug?

Ember Mug Review: A $130 Coffee Mug?

2. Bestinkits Smart Coffee Mug

Abyste nebyli hned odrazeni cenou, ne všechny hrnky stojí tolik. Pokud hledáte něco přívětivějšího k vaší peněžence, tento vás určitě nezklame. Keramický hrnek o obsahu 400 ml je k dispozici ve třech různých barvách, ale klidně můžete použít i svůj vlastní hrnek, pokud chcete. Stačí hrnek postavit na ohřívací dok a Bestinkit ho zahřeje na 55 stupňů Celsia.

K dostání je na Amazonu a vejdete se do tisícovky.

BESTINNKITS Smart Coffee Heating Plate

BESTINNKITS Smart Coffee Heating Plate

3. Thermojoe Smart Travel Mug

Pokud jste spíše cestovní typ, ale kávu si ani tak neodepřete, nabíjecí cestovní chytré hrnky Thermojoe je ideálním společníkem pro všechny vaše kofeinové potřeby v pohybu. Izolovaný šesti vrstvami nerezové oceli a keramikou uvnitř, už nikdy nemusíte mít obavy, že se váš nápoj ochladí pod ideální teplotu pití. Stačí nalít kávu dovnitř a pomocí ovládání teploty na hrnku si nápoj zahřejete přesně podle svých představ.

I když je Thermojoe ve vyšší cenové kategorii, rozhodně je plnohodnotným a kvalitním parťákem na cesty. Koupíte ho na oficiálním webu za $139 (přibližně 3240 Kč).

Meet the Thermojoe

Meet the Thermojoe

4. Ikago Smart Mug Warmer

Pokud hledáte něco, co vám zpříjemní posezení u kávy, sada Ikago je nejlepší doporučení. Set zahrnuje keramický hrnek o obsahu 450 ml, víčko, lžičku na kávu a ohřívací desku s LCD a integrovaným ovládáním teploty. Moderní design a dotykové ovládání vám zaručí pěkný doplněk do kuchyně a ohřeje každý kávový dýchánek.

Je k dostání na Amazonu za $56 (1 320 Kč).

The Best Gift for Coffee Lovers! IKago Mug Warmer Set Review!

The Best Gift for Coffee Lovers! IKago Mug Warmer Set Review!

5. Muggo QI Grande

Abychom nezapomněli na produkty na českém trhu, za zmínku rozhodně stojí Muggo QI Grande. Vyhřívací hrnek s technologií o výkonu 24 W, který zahřeje váš nápoj na 55°C za méně než minutu. Je navržen tak, aby nápoj udržoval na této teplotě po celý den a funguje dokonce jako bezdrátová nabíječka pro chytré telefony.

Je k dostání na Alze, kde je dokonce v rámci Black Friday za 1125 Kč.

More Coffee is Better Than Less | Muggo Qi : Grande Edition

More Coffee is Better Than Less | Muggo Qi : Grande Edition

Ocenili byste chytré hrnky ve vaší domácnosti?

Zdroj: AndroidPolice

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)