TOPlist

Které filmy na HBO Max sledují Češi v červnu? Tady je TOP 5

hbo max top 5 filmů česko

V minulém článku jsme se zaměřili na 5 filmů, které Češi sledují na Netflixu v červnu a nyní se mrkneme na počiny, které sledujeme na HBO Max. Na prvních pozicích se nachází snímky s nižším hodnocením, ale v seznamu nechybí i několik skvělých filmů jako je třeba Duna nebo Král Richard: Zrození šampiónek.

Bez kalhot: Poslední tanec

„Magic“ Mike Lane (Channing Tatum) se po delší pauze opět míří na scénu poté, co zkrachoval jeho podnikatelský záměr, kvůli němuž přišel na mizinu a začal vystupovat jako barman na Floridě. Mike se vydává do Londýna, kde ho, jak doufá, čeká poslední štace s bohatou ženou (Salma Hayek Pinault), která má pro něj neodolatelnou nabídku, ale také vlastní tajný plán.

Bez kalhot: Poslední tanec (2023) CZ HD trailer

Bez kalhot: Poslední tanec (2023) CZ HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 47 %

Shazam! Hněv bohů

Billy Batson a jeho nevlastní sourozenci se stále učí skloubit životy teenagerů s kariérou superhrdinů. Když na Zemi ale dorazí trojice prastarých pomstychtivých bohyň, Billy a jeho rodina jsou vrženi do boje nejen o superschopnosti, ale i životy jich samých i celého světa.

Shazam! Hněv bohů (2023) CZ Dabing HD trailer

Shazam! Hněv bohů (2023) CZ Dabing HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 55 %

Duna

Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření – melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem. Padišáh imperátor svěří správu nad Arrakisem a s ní i komplikovanou těžbu neobyčejné látky vévodovi rodu Atreidů. Celá anabáze je ale součástí spiknutí, z něhož se podaří vyváznout jen vévodovu synovi Paulovi a jeho matce, kteří uprchnou do pouště.

Duna (2021) CZ HD trailer

Duna (2021) CZ HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 82 %

Král Richard: Zrození šampiónek

Král Richard: Zrození šampiónek je životopisné drama, natočené podle skutečného příběhu, který inspiruje celý svět. Příběh Richarda Williamse (Will Smith), trenéra a otce světově proslulých tenistek Venus a Sereny, který má geniální plán jak dostat své dcery z ulic Comptonu v Kalifornii na světovou tenisovou scénu.

Král Richard: Zrození šampionek (2021) CZ HD trailer /Will Smith/

Král Richard: Zrození šampionek (2021) CZ HD trailer /Will Smith/

Hodnocení na ČSFD: 76 %

Black Adam

Téměř 5000 let poté, co byl obdařen všemocnou mocí egyptských bohů – a stejně rychle uvězněn – je Black Adam (Dwayne Johnson) vysvobozen ze svého pozemského hrobu a připraven rozpoutat v moderním světě svou jedinečnou formu spravedlnosti.

Black Adam (2022) final CZ HD trailer

Black Adam (2022) final CZ HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 54 %

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Viděli jste v poslední době nějaký zajímavý film?

Zdroj: FlixPatrol, ČSFD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)