TOPlist

TOP 10 nejvýkonnějších Androidů dle AnTuTu za květen! Známe nového krále

antutu top 10 kveten
  • AnTuTu zveřejnilo žebříček nejvýkonnějších telefonů května
  • Někdejšího krále sesadila novinka od čínské společnosti Vivo
  • Disponuje nedávno vydaným procesorem od MediaTeku

Benchmarkovací platforma AnTuTu zveřejnila očekávaný květnový žebříček nejvýkonnějších telefonů. Zatímco v dubnu se největší průměrné skóre podařilo získat hernímu smartphonu od tchajwanského kolosu ASUS, v předešlém měsíci tabulku ovládla nová vlajková loď od čínské společnosti Vivo.

Vůbec nejlepším průměrem (2 105 621 bodů) se aktuálně může pochlubit Vivo X100s, které se na pulty obchodů dostalo teprve nedávno a nabízí nový čipset MediaTek Dimensity 9300+. Jak už vyplývá z jeho označení, jde o vylepšenou verzi vlajkového procesoru z konce loňského roku, poskytující ještě působivější výsledky.

antutu vlajky

Co se týče smartphonů s čipy od amerického Qualcommu, nejlepší momentálně je Nubia Red Magic 9 Pro+, vybavená Snapdragonem 8 Gen 3, s průměrným ziskem 2 080 968 bodů. V žebříčku je celkově na třetí příčce. Stříbro pak náleží fotomobilu Oppo Find X7 Ultra s procesorem MediaTek Dimensity 9300.

Segment střední třídy stále s přehledem ovládá OnePlus Ace 3V, vybavené procesorem Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3. Hned za ním se drží Realme GT Neo6 SE, jemuž pod kapotou tiká totožný čip, a bronzová příčka náleží modelu Redmi K70E s čipsetem MediaTek Dimensity 8300-Ultra.

antutu midrange

Jak výkonný je váš telefon?

Zdroj: AnTuTu

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)