TOP 10 nejsledovanějších Disney+ seriálů v ČR. První místo neuhodnete

disney+ nejsledovanější seriály

V půlce června zamířila streamovací platforma Disney+ do České republiky a začíná solidně prohánět konkurenci v podobě Netflixu a HBO Max. Vděčí za to především své bohaté knihovně, poměrně slušnou aplikací i akci, která dává uživatelům dva měsíce zdarma. V tomto souhrnu se mrkneme na 20 nejsledovanějších seriálů a filmů právě Disney+.

TOP 10 nejsledovanějších Disney+ seriálů v ČR

Ještě předtím, než se vrhneme na samotný žebříček si zkuste tipnout, jaký seriál se nachází na prvním místě. Očekávali byste Obi-Wan Kenobiho, Mandaloriana nebo nějaký Marvel? Omyl. Vůbec nejsledovanějším seriálem na Disney+ jsou totiž Simpsonovi. Na záda jim dýchají dva již zmíněné seriály, v žebříčku se ale nachází rovněž Loko, Griffinovi nebo Jak jsem poznal vaší matku.

  1. Simpsonovi
  2. Obi-Wan Kenobi
  3. Mandalorian
  4. Loki
  5. Moon Knight
  6. Ms. Marvel
  7. Griffinovi
  8. Hanna Montana
  9. WandaVision
  10. Jak jsem poznal vaši matku
Disney+
Disney+

Právě Simpsonovi dávají jasně najevo, že si zákazníci kolikrát nepotrpí na promyšlené mysteriózní drama, ale stačí jim stará, klasická a vtipná oddechovka.

Co jste zatím viděli na Disney+?

Zdroj: Flix Patrol

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)