Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: táhne Počasí i Můj T-Mobile

TOP 10 aplikací které Češi stahují z Google Play můj t-mobile

Každý měsíc vám v pravidelném seriálu Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play přinášíme souhrn nejstahovanějších aplikací z Google Play u nás v Česku. Vzhledem k situaci (nejen) na Moravě lidé hledají hlavně aplikace pro předpověď počasí. Táhne ovšem také aplikace Můj T-Mobile.

čTečka

čTečka je aktuálně nejstahovanější českou aplikací na Google Play. Jedná se o digitální COVID certifikát, který využívá technické standardy EU a je určen k prokázání zdravotního stavu. Tuto variantu budou používat ti, kteří potřebují ověřit zdravotní stav.

Počasí & Radar: výstrahy a dešťový radar

Vzhledem k tomu, co se stalo na Moravě a jaké počasí v Česku v posledních dnech panuje lidé hledají kvalitní aplikaci na Počasí. Aplikace Počasí & Radar pochází od německých vývojářů a slibuje nejpřesnější a nejspolehlivější předpovědi v češtině.

Weather & Radar - Storm radar
Weather & Radar - Storm radar

Tečka

Tečka bude pro běžného občana důležitější. Do této aplikace si totiž nahraje svůj certifikát buď o vakcinaci či pro testování.

Čtečka QR a čárových kódů (česky)

Čtečka QR kódu a čárových kódu je kompletně v češtině a nabízí spoustu zajímavých funkcí. Můžete si snadno zobrazit výsledky z obchodů jako Amazon či eBay, nebo prostě jen naskenovat QR kód. To sice novější systémy Android umí, ale pokud máte starší telefon či tablet, může se aplikace hodit.

QR & Barcode Reader
QR & Barcode Reader

Můj T-Mobile

Aplikace Můj T-Mobile se hodí všem, kteří mají tarify od tohoto operátora. Můžete v ní nalézt informace o vaší aktuální útratě a také o tom, kolik dat/SMS/minut vám ještě zbývá. Výhodou je, že si během pár kliknutí můžete tarif kompletně změnit.

Meteor meteoradar

Stejný případ jako u předchozí aplikace na počasí. Češi zkrátka sledují předpovědi více než kdy předtím.

Meteor meteoradar
Meteor meteoradar

Windy

Windy je jednou z nejlepších aplikací, která umožňuje sledovat předpověď počasí. Můžete si v ní nastavit různé filtry a mimo jiné ji důvěřují také piloti, parašutisté, surfaři nebo lovci bouřek.

Windy.com – Radar a předpověď
Windy.com – Radar a předpověď

Počasí, Meteo Radar a Widget – Morecast

Tato aplikace mimo předpovědi počasí přímo v ní nabízí také přehledný widget, který můžete mít neustále po ruce.

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Nakupování Online
SHEIN-Nakupování Online

ČSOB Smart

ČSOB Smart je aplikace mobilního bankovnictví. Přímo z telefonu si navíc lze založit účet Plus Konto. Aplikace prošla navíc kompletním redesignem a je nyní přehlednější.

Jaké zajímavé aplikace stahujete vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)