TOP 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: Vládne TEMU, vrací se Bakaláři a Duolingo

google play aplikace česko nejstahovanější

Každý měsíc vám přinášíme pravidelný žebříček Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Návrat do škol je na tomto seznamu vidět přímo ukázkově, mimo Bakalářů a různých dalších školních aplikací, se po delší době vrací třeba i aplikace Duolingo.

Jak jsme žebříček sestavili?

Které aplikace si Češi oblíbili nejvíce ukazuje oficiální žebříček přístupný v Google Play. Jejich pořadí se však neustále mění.

Temu: Nakupujte jako miliardář

Aplikace Temu je obrovský e-shop s čímkoliv, na co si zrovna vzpomenete. Bude konkurovat nejen Aliexpressu, ale také dalším obchodům jako je například SHEIN.

I built my sister’s DREAM DEN with only TEMU products

I built my sister's DREAM DEN with only TEMU products

Temu: Nakupujte jako miliardář
Temu: Nakupujte jako miliardář

Bakaláři OnLine

Aplikace Bakaláři OnLine je určena pro rodiče, žáky a učitele na školách, kteří používají systém Bakaláři – programy pro školní administrativu. Aplikace umožňuje přístup k zobrazování známek, rozvrhu a suplování, domácích úkolů, absence, komunikaci mezi rodiči a školou a další informace podobně jako ve webové aplikaci.

Bakaláři OnLine
Bakaláři OnLine

Škola OnLine

Škola OnLine je nová aplikace od vývojářů Bakalářů. Představuje snadný přístup k vybraným funkcím, kterými jsou například rozvrh, suplování, žákovská knížka či omlouvání absence. Žáci mohou se školou/učitelem komunikovat napřímo, učitelé mohou zadávat mimo jiné třeba i chování.

Škola Online
Škola Online

EduPage

EduPage je konkurencí aplikace Bakaláři, umí podobné funkce a navíc obsahuje mnoho interaktivních testů, od matematiky přes angličtinu až po zeměpis či hudební výchovu.

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost a už několik měsíců se drží na předních příčkách nejstahovanějších aplikací. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Nakupování Online
SHEIN-Nakupování Online

Strava (česká aplikace)

Aplikace Strava slouží k objednávání pokrmů na internetovém portálu strava.cz z mobilního zařízení s operačním systémem Android. Objednávání stravy po internetu je součástí stravovacích systémů dodávaných firmou VIS Plzeň, s.r.o.

Strava-původní aplikace
Strava-původní aplikace

Allegro: nákupy on-line

Allegro koupilo několik českých firem, z těch největší stojí za zmínku kupříkladu Mall. V jejich aplikaci můžete jak nakupovat, tak i sledovat stav zásilek nebo se mrknout na očekávaný čas doručení.

Allegro: shopping online
Allegro: shopping online

ABOUT YOU Outlet

ABOUT YOU Outlet je konkurencí pro Zalando, aplikace láká na slevy až 75 %, exkluzivní nákupní klub, jednoduché založení účtu a další výhody, jako je rychlé doručení nebo vrácení zboží zdarma.

ABOUT YOU Outlet
ABOUT YOU Outlet

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy k Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Meta), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Duolingo: Naučte se anglicky

Duolingo je skvělá aplikace, která vás naučí anglicky, španělsky, německy, italsky a mnoha dalšími jazyky. Je 100 % zdarma a získala řadu ocenění. Pokud byste se tedy chtěli naučit nový jazyk, můžeme Duolingo jen doporučit.

Duolingo in Three Words: Free, Fun & Effective

Duolingo in Three Words: Free, Fun & Effective

Učte se jazyky s Duolingem
Učte se jazyky s Duolingem

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké aplikace jste si tento měsíc stáhli vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)