TOP 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: Dvojice nečekaných nováčků?

google play top 10 aplikací česko rohlik

Každý měsíc vám přinášíme pravidelný žebříček Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Na prvním místě se stále drží aplikace TEMU, druhé místo obsadilo polské Allegro, na třetí příčce je pak SHEIN. Vůbec poprvé, co tento článek tvoříme se na seznamu objevil také MŮJ ČEZ a Rohlik.cz

Jak jsme žebříček sestavili?

Které aplikace si Češi oblíbili nejvíce ukazuje oficiální žebříček přístupný v Google Play. Jejich pořadí se však neustále mění.

Temu: Nakupujte jako miliardář

Aplikace Temu je obrovský e-shop s čímkoliv, na co si zrovna vzpomenete. Bude konkurovat nejen Aliexpressu, ale také dalším obchodům jako je například SHEIN.

I built my sister’s DREAM DEN with only TEMU products

I built my sister's DREAM DEN with only TEMU products

Temu: Nakupujte jako miliardář
Temu: Nakupujte jako miliardář

Allegro: nákupy on-line

Allegro koupilo několik českých firem, z těch největší stojí za zmínku kupříkladu Mall. V jejich aplikaci můžete jak nakupovat, tak i sledovat stav zásilek nebo se mrknout na očekávaný čas doručení.

Allegro: shopping online
Allegro: shopping online

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost a už několik měsíců se drží na předních příčkách nejstahovanějších aplikací. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Nakupování Online
SHEIN-Nakupování Online

George Česko

George Česko je aplikace pro mobilní bankovnictví banky Česká spořitelna. Přibližně před dvěma týdny došlo k velké aktualizaci, která přináší vylepšený vzhled.

Zásilkovna

Zásilkovna je skvělá aplikace, která vám může usnadnit život. Nemusíte nic papírovat, vyplňovat nejrůznější formuláře a dokonce ani tisknout štítky. Pomocí mobilní aplikace, díky službě Mezi Námi odešlete zásilku takřka okamžitě. Stačí pouze zadat kód, který jste obdrželi od daného e-shopu. Navíc budete díky funkci trackování přesně vědět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Jakmile bude zásilka připravena, dostanete notifikaci. Sami aplikaci dlouho používáme a nemůžeme si ji vynachválit.

Z-BOX – Jak vyzvednout zásilku

Z-BOX - Jak vyzvednout zásilku

Můj Albert

Aplikace Můj Albert je jednou z nejstahovanějších aplikací posledních týdnů. Kromě toho, že v ní můžete vytvářet a následně sdílet nákupní seznamy nebo uchovávat elektronické účtenky podobně jako třeba v Lidl Plus, má aplikace další výhodu. Za každých utracených 200 Kč v se vám připíše 1 kredit. Tyto kredity můžete následně využít k nákupu zdravých potravin či produktů, které se každý týden obměňují.

MŮJ ČEZ

S aplikací vyřídíte vše ohledně elektřiny a plynu od ČEZ rovnou z mobilu 24 hodin denně. Najdete v ní i čerpání a nastavení MOBILU OD ČEZ. Více informací o této aplikaci se můžete dočíst v jednom z našich předešlých textů.

MŮJ ČEZ
MŮJ ČEZ

Duolingo: Naučte se anglicky

Duolingo je skvělá aplikace, která vás naučí anglicky, španělsky, německy, italsky a mnoha dalšími jazyky. Je 100 % zdarma a získala řadu ocenění. Pokud byste se tedy chtěli naučit nový jazyk, můžeme Duolingo jen doporučit.

Duolingo in Three Words: Free, Fun & Effective

Duolingo in Three Words: Free, Fun & Effective

Učte se jazyky s Duolingem
Učte se jazyky s Duolingem

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy k Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Meta), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Rohlik.cz

Rohlik.cz je online supermarket, na němž naleznete tisíce různých produktů, nebavíme se přitom nutně jen o potravinách, ale také o drogerii či lécích díky spolupráci s lékárnou BENU.

Jaké zajímavé aplikace stahujete vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)