Nová aplikace Můj ČEZ míří na Android a iOS. Vyřídíte v ní platby, upozorní i na odstávku

android aplikace můj čez
  • ČEZ představil novou aplikaci pro Android a iOS
  • Můžete v ní zobrazit fakturace a rovnou je platit
  • Upozorní vás i na odstávku nebo sdělí čas HDO

Rozhraní Můj ČEZ existuje už několik let, můžete k němu přistupovat jak z desktopu, tak i z mobilu, kde funguje poměrně dobře. Nyní však společnost uvolnila pro Android a iOS mobilní aplikaci, díky které bude zjišťování údajů, fakturací i platby mnohem jednodušší.

ČEZ se v popisku na Google Play chlubí, že s aplikací můžete nyní pohodlně vyřídit všechny záležitosti ohledně elektřiny a plynu od ČEZ přímo z mobilu/tabletu. Do aplikace se lze přihlašovat otiskem prstu, případně obličejem.

Placení a správa platby v Můj ČEZ

Aplikace Můj ČEZ vám umožní nejen zobrazit všechny platby a zálohy spojené s vaším účtem, ale také je rovnou upravit, nebo provést platbu okamžitě online. Navíc nemusíte čekat, až vám faktura přijde poštou. Veškerá vyúčtování jsou přehledně uložena v aplikaci, a tak si je můžete kdykoliv zobrazit a stáhnout. Samozřejmostí je také možnost jednoduše zadat samoodečet vaší spotřeby elektřiny a plynu. Tímto způsobem budete mít neustálý přehled o tom, kolik energie skutečně spotřebujete a můžete se vyhnout nepříjemným překvapením v podobě nedoplatků. Aplikace vám rovněž vypočítá, jak přibližně dopadne vaše vyúčtování.

Upozornění a plánované odstávky

Už nikdy vám neunikne žádná plánovaná odstávka, která občas umí nepříjemně překvapit. Aplikace Můj ČEZ vás bude pravidelně informovat o všech plánovaných odstávkách, takže se na ně můžete připravit a minimalizovat tak možné nepříjemnosti. Třeba řádně dobít powerbanku, nebo si naplánovat výlet. Kromě toho vám aplikace sdělí, kdy pro vás platí čas spínání nízkého tarifu (HDO).

MŮJ ČEZ
MŮJ ČEZ

Po přihlášení do aplikace získáte přístup ke svému ceníku, všem fakturám a dokumentům týkajícím se vaší smlouvy s ČEZ. Můžete také snadno upravit své kontaktní údaje přímo z aplikace a sledovat průběh vašich požadavků na zákaznickém centru. No a pokud byste nenašli řešení přímo v aplikaci, můžete si napřímo domluvit schůzku v zákaznickém centru ČEZ na konkrétní termín.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na novou aplikaci Můj ČEZ?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)